Valorant hesabı kilitlendi ve açılmıyor

Ksugu

Hectopat
Arkadaşlar, hesabıma 27 Nisan'da bir maymun girmiş bütün VP'yi harcamıs, yeni seti alıp cıkmıs hesaptan. Bir de mağazadaki diğer şeyleri. Şimdi sorun şu ki ben bunu Riot Games desteğe yazdım ve hesabımı kilitlediler. Bana bir takım soru sordular bildiğim her şeyi söylememe rağmen açmıyorlar. Bütün spesifik bilgileri verdim hesaptaki yani hesap benim abi, daha yeni 17.000 VP cektim, o kodları da attım. Yani hesap benim ve açmıyorlar. Yemin ederim sinirlerim bozuldu, yani ne yapacağımı bilmiyorum. Bir tane yetkiliyle oturup konuşsam anlayacak beni. Yemin ederim yok anlatamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Demek ki destek ekibinin istediği sorulara hatırlamadığınız için yanlış cevap verdiniz ve sizin gerçek sahibi olduğunuzu doğrulayamadılar. Bu yüzden de haklı olarak yetkililer hesabınızı kilitli tutmaya devam etti.

Riot games hesaplarınızın güvenliklerinden siz sorumlusunuz. Yani zayıf şifrenizin sorumlusu ne yazık ki sizsiniz.

Riot 2AD (İki aşamalı doğrulama) aktif etmezseniz böyle durumlarla zaten karşılaşmanız normal.

Destek ekibiyle tekrar konuşun ve tüm sorularına doğru cevap vermeye çalışın. Yoksa hatanızın kurbanı olacaksınız ve yeni bir hesap açmak zorunda kalacaksınız. Geçmiş olsun, üzücü bir ders oldu sanırım size.

Demek ki destek ekibinin istediği sorulara hatırlamadığınız için yanlış cevap verdiniz ve sizin gerçek sahibi olduğunuzu doğrulayamadılar. Bu yüzden de haklı olarak yetkililer hesabınızı kilitli tutmaya devam etti.

Riot Games hesaplarınızın güvenliklerinden siz sorumlusunuz. Yani zayıf şifrenizin sorumlusu ne yazık ki sizsiniz.

Riot 2ad (iki aşamalı doğrulama) aktif etmezseniz böyle durumlarla zaten karşılaşmanız normal.

Destek ekibiyle tekrar konuşun ve tüm sorularına doğru cevap vermeye çalışın. Yoksa hatanızın kurbanı olacaksınız ve yeni bir hesap açmak zorunda kalacaksınız. Geçmiş olsun, üzücü bir ders oldu sanırım size.

Aynı Riot supportaki zihinsel engelliler gibi konuşuyorsun evet hatam 2ad koymamak ama bu demek değil ki onlar haklı veya doğru biri benim verdiğim kadar detaylı bir bilgi verse hesap sahibini doğrulardım ve aynı ticketi 2 kere açtım yok yok yok adamlar yardımcı olmaya çalışmıyor olsa bunları yaşamam zaten madem öyle vpleri iade etsinler o zaman ama etmezler neyse eğer ki hesap açılmazsa bende eloboost yaparım parama bakarım illegale geçerim yani en azından paramı amorti ederim.

Aynı Riot supportaki zihinsel engelliler gibi konuşuyorsun evet hatam 2ad koymamak ama bu demek değil ki onlar haklı veya doğru biri benim verdiğim kadar detaylı bir bilgi verse hesap sahibini doğrulardım ve aynı ticketi 2 kere açtım yok yok yok adamlar yardımcı olmaya çalışmıyor olsa bunları yaşamam zaten madem öyle vpleri iade etsinler o zaman ama etmezler neyse eğer ki hesap açılmazsa bende eloboost yaparım parama bakarım illegale geçerim yani en azından paramı amorti ederim.

Bende aynısını yaşadım 1hafta önce hesabım geri açıldı soruları doğru cevapladığım için yani büyük ihtimal siz doğru sandığınız soruları yanlış cevaplamışsınızdır yoksa gayet yardımcı oluyorlar 2günde açıldı. (kanıt atabilirim)

Bende aynısını yaşadım 1hafta önce hesabım geri açıldı soruları doğru cevapladığım için yani büyük ihtimal siz doğru sandığınız soruları yanlış cevaplamışsınızdır yoksa gayet yardımcı oluyorlar 2günde açıldı. (kanıt atabilirim)

Hocam Instagram Discord falan var mı acaba biraz yardımcı olmanı isterim.

Geri
Yukarı