Satın Alınan Valorant Hesabı Kilitlendi

senseiendo97

Hectopat
2 gün önce GameSatış'tan Valorant hesabı aldım. Satıcıyla fiyatta anlaştık konuştuk vs. Hesabı 500 TL'ye aldım. İçerisine kendim de 380 TL'lik VP aldım. O günün gecesi bir anda hata verip oyundan attı. Tekrardan girmek istediğim zaman görselde paylaştığım hatayla karşılaştım. Satıcıya ulaştım, bilmiyorum niye böyle oldu gibi tepkiler verdi. Daha sonrasında ben bu duruma istinaden Riot'a ticket attım, 2 gündür hiçbir cevap gelmedi. Dün de satıcı ile hesap kurtarma adı altında ticket attık sorulara cevap veri, fakat bu sırada hesabın şifresini ve mailini benden istedi ticket atmak için. Aradan yaklaşık 3-4 saat geçti, ben hesaba girmeyi denedim, bu kez de giriş bilgileriniz uyuşmuyor dendi. Yani mail ve şifre değiştirilmiş. Çünkü siteden maile ID gönder yaptığım zaman bir şey olmadı. Satıcıyla tekrardan görüştüm. Ben bir şey yapmadım, belki birisi hesaba ticket açtı, ben sana demiştim zaten hesaba ticket açılınca önce kilitlenir vs. tarzında konuştu. Ben de en son bekleyeyim madem dedim. Açıkçası canım bayağı sıkkın. Bir daha bu tarz hesap alma girişimlerinde bulunmayacağım. Ne yapabilirim? Ve de Riot'a ticket atınca mailin ve şifrenin değişmesi normal mi? Benim hesaba giriş yapamamam.

Dosya Ekleri

• VALORANT HESAP.PNG
    VALORANT HESAP.PNG
    535 KB · Görüntüleme: 145
Son düzenleyen: Moderatör:
hocam ben almayı değil, satmayı düşünüyorum. Güvenilir olduğum için bir sıkıntı çıkmaz değil mi? Yani alıcı hesabı kendi çaldırıp benden iade isteyebilir mi?
Hesabı sattıktan sonra senin işin biter. Tabiki hesabı satarken kayıtta ol hesabı sorunsuz verdiğini kanıtla. Öyle yapanlar bir şey yapamaz merak etme.

Yeni konular

Geri
Yukarı