Valorant hesabı nasıl alınmalı?

caganarslanpir

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, malum VP fiyatları çok pahalı, ben de oyuna yeni başladım ve çoğu arkadaşımın skinleri var ben oyuna çok para yatırmak istemiyorum. Hesapların fiyatına baktım 2 bıçaklı, vandal, Phantom skini olan hesaplar uygun fiyata gibi. Fakat bazı şeyler gördüm galiba bazı satıcılar ticket açıp geri alabiliyormuş hesabı. İlk mailli alacağım fakat hesabı mail devredilen mi almam lazım yoksa mail verilen şekilde mi? Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Hiçbir türlü hesap almanızı önermem her türlü alıyolar hesabı sizden sizde verdiğiniz parayla kalıyorsunuz. Yani 400 500TL kar edeceğim deyipte 200 300 tlnizden olmayın.

Merhaba, malum VP fiyatları çok pahalı, ben de oyuna yeni başladım ve çoğu arkadaşımın skinleri var ben oyuna çok para yatırmak istemiyorum. Hesapların fiyatına baktım 2 bıçaklı, vandal, Phantom skini olan hesaplar uygun fiyata gibi. Fakat bazı şeyler gördüm galiba bazı satıcılar ticket açıp geri alabiliyormuş hesabı. İlk mailli alacağım fakat hesabı mail devredilen mi almam lazım yoksa mail verilen şekilde mi? Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.
Nasıl alınırdan zıyade almayın. Sebebi çok basit ilk mail ikinci mail değil bu işler satıcı ilk maili bile verse hesabı geri alabilir. Ondan dolayı realden tanımadığınız birinden hesap almamalısınız bence. Hem çoğu arkadaşında olsa ne kim daha çok skine sahip yarışması mı bu?

Zaten Valorant'a para yatırmak mantıksız. Gerçek anlamda pixellere para vermiş oluyorsunuz. 200-300 TL verip 1 tane Valorant skini almaktansa CS:GO'ya Prime status alarım ve zamanla düşen kaslarla hem paramı çıkartarım hem de kendime envanterde dizebilirim.

Hesap sakın almayın her türlü geri alıyorlar asla sizde kalmaz ilk e-posta satıcıda zaten her türlü ticket atıpta hesabı alır değiştirir sakın almayın. Sizde kalmasının imkanı yok.

Geri
Yukarı