Valorant hesabı ne kadar eder?

Anderson94

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben Valorant hesabımı satacağım hesabımda.
Yağmacı karambit.
Yağamcı Phantom.
İyon vandal.
Ve Asil Vandal var.
Ne kadar eder yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba hocam tahminimce hesap satış sitelerinde çok fazla etmediği için 600 falan düşünüyorum. Eğer arkadaşınıza satarsınız kostümlerin VP fiyatından vermenizi öneririm.

Merhaba hocam tahminimce hesap satış sitelerinde çok fazla etmediği için 600 falan düşünüyorum. Eğer arkadaşınıza satarsınız kostümlerin VP fiyatından vermenizi öneririm.

Anladım hocam ama 600 bir tık az değil mi yani satış sitelerinde görüyorum Full hesabı 1'e satan da var sadece 2 vandallı hesabı 500'e satan da var

Anladım hocam ama 600 bir tık az değil mi yani satış sitelerinde görüyorum Full hesabı 1'e satan da var sadece 2 vandallı hesabı 500'e satan da var

Hocam oyun hesabı satışı illegal olduğu için maalesef ki ucuz ediyor zamanında aldım da sattım da Full'e yakın hesapları 1 k ya koyanlar genellikle hesabı geri alabiliyorlar fakat pahalıya satanlar sizin gibi düşünüp pahalıya koyuyor ama alınmıyor. Tavsiyem arkadaşınıza satmanız veya aynı değerdeki hesaplara bakıp o fiyata koymanız.

Anladım hocam ama 600 bir tık az değil mi yani satış sitelerinde görüyorum Full hesabı 1'e satan da var sadece 2 vandallı hesabı 500'e satan da var.

İnsanlar istediği fiyata koyar serbest piyasa bu. Tıpkı aynı arabanın 500 bine de 1 milyona da olması gibi. Ama 1 milyonluk satılmaz mesela.

Geri
Yukarı