Valorant Hesabım Çalındı

barstas

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar,
12/05/2021 Tarihinde Riot Games hesabıma erişimim kesildi.
11/05/2021 Salı gecesi oyundan çıktıktan sonra, bilgisayarımı kapattım, ertesi gün hesabıma giriş yapacakken hesabımın başka bir şahıs tarafından şifresinin ve e-posta adresimin çalındığını gördüm. Biraz şaşırdım çünkü e-posta adresime ne şifre değiştirme kodu ne de telefonuma bir mesaj gelmedi. Her neyse biraz geçtikten sonra e-postamı kurtardım. Fakat Riot Games hesabımı kurtaramadım ve arkadaşım ise hesabı bir sitede satılık olarak görmüş. Bende Riot Games'e bilet attım, 12.05.2021 tarihinde, birkaç saat içinde bana biletimi gördüklerini ve en kısa sürede cevap vereceklerini söylediler. Ardından Dexter bana şu şekilde bir mail gönderdi.

Selam

Yakın zamanda başka bir oyuncu bu hesapla ilgili bilgileri doğruladı. Bahsetmiş olduğun hesap için başka bir bilet üzerinden de bizimle iletişime geçmiş olabilir misin?

Eğer aynı hesap için başka bir biletin daha var ise bilet numarasını ve e-posta adresini bizimle paylaşabilirsen çok sevinirim.

Yanıtını bekliyorum.♥

Dêxter
Riot Games Oyuncu Destek

Aradan 5 gün geçti, ve fakat hâlâ bir mail vs. gelmedi.
Yanlış anlamayın Riot Games'i kınadığımdan değil bir bilgi almak için. Çalan şahıs hesabı bazı kişilere satıyor onlarda mağdur olmasını istemiyorum.
Başına böyle bir durum gelen varsa ulaşırsa ne zaman bana bir mail üzerinden dönüş yaparlar?
İyi geceler!

"Bu hesapla ilgili bilgileri doğruladı" diyor. Bu ne demek? Ben anlamadım. Hesabı en başından beri siz mi açıp kastınız yoksa birinden alıp mı kullandınız ? Eğer öyleyse nedeni bu olabilir..

"Bu hesapla ilgili bilgileri doğruladı" diyor. Bu ne demek? Ben anlamadım. Hesabı en başından beri siz mi açıp kastınız yoksa birinden alıp mı kullandınız ? Eğer öyleyse nedeni bu olabilir..
Sanırım belli bir hesap üzerinden arkadaşım bilet atmıştı. Onun için diyor olabilir

Arkadaşınızsa eğer (kendisiyle de iletişime geçip) bunu o bilete yazın, aynı bilgileri siz de doğrulayın, çünkü soracaklardır diye düşünüyorum.

Arkadaşınızsa eğer (kendisiyle de iletişime geçip) bunu o bilete yazın, aynı bilgileri siz de doğrulayın, çünkü soracaklardır diye düşünüyorum.
Evet zaten bu mail geldikten sonra arkadaşıma bilet atarken doldurduğunuz bir ankete benzer bi anket doldurduk
Hesabımı, şuan itibariyle aldım. İyi akşamlar.
Hesabımı, şu an itibarıyla aldım. İyi akşamlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı