Valorant hesabım çalındı

BenNoobum

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba 2 aşamalı doğrulamayı etkinleştirmek için Riot'un sayfasına girdim ve hiç bilmediğim .ru olan bir e-posta ya kod gideceğini gördüm yardım eder misiniz nasıl kurtarabilirim?
Yazan yazı bu.

ek doğrulama gerekli​

hesabını daha güvenli hale getirmek için sof**@****.ru adresine gönderdiğimiz e-postadaki kodu gir.​

Arkadaşlar merhaba 2 aşamalı doğrulamayı etkinleştirmek için Riot'un sayfasına girdim ve hiç bilmediğim .ru olan bir e-posta ya kod gideceğini gördüm yardım eder misiniz nasıl kurtarabilirim?
Yazan yazı bu.

ek doğrulama gerekli​

hesabını daha güvenli hale getirmek için sof**@****.ru adresine gönderdiğimiz e-postadaki kodu gir.​

Eğer ilk maili size aitse, ilk mail derken kayıt olurken ki girdiğin mail, satın alım onay faturalarının geldiği mail.

Eğer o mail sana aitse:

Bu adrese girip bütün bilgileri doldurarak ticket at. 2 gün için de hesap sen de olmuş olur.

Hesaba giriş yapmayı denediniz mi? Giriş yapabildiyseniz ayarlardan e-postayı değiştirmeyi deneyiniz.
Olmuyorsa Riot Destek'e bilet atınız. Aynen bize dediğinizi deyiniz. Genel olarak hesabınızın çalındığından bahsedin ve hesaba ait bazı bilgilerle hesabın size ait olduğunu kanıtlayın.

Hesabınızın 2 aşamalı doğrulamasını etkinleştirmeye girdiğinizi fakat bu durumla karşılaştığınızı anlatın. Daha sonra (bileti şuan atsanız şanslı iseniz akşama, bir sorun olmaz ise en geç yarın ikindi-akşam gibi) cevap aldığınızda kuvvetle muhtemel size bazı bilgilerinizi soracaklar. Bunları elinizden geldiği kadar cevaplayın. Hepsini cevaplayamazsanız sorun olmaz lakin ne kadar çok cevap o kadar iyi.

Not: Bilet atacağınız zaman ilk atacağınız mesaj haricinde bilete cevap vermek için bilet attığınız hesabın (kendi hesabınıza erişemediğiniz için hâliyle başka hesapla olacak) e-postasını kullanabilirsiniz. Cevap geldiği zaman size mail gelir. Yani durmadan Riot Destek sitesine girip cevap geldi mi diye kontrol etmenize gerek kalmaz. Mail uygulamanızdan kontrol edebilirsiniz.

Hesaba giriş yapmayı denediniz mi? Giriş yapabildiyseniz ayarlardan e-postayı değiştirmeyi deneyiniz.
Olmuyorsa Riot Destek'e bilet atınız. Aynen bize dediğinizi deyiniz. Genel olarak hesabınızın çalındığından bahsedin ve hesaba ait bazı bilgilerle hesabın size ait olduğunu kanıtlayın.

Hesabınızın 2 aşamalı doğrulamasını etkinleştirmeye girdiğinizi fakat bu durumla karşılaştığınızı anlatın. Daha sonra (bileti şu an atsanız şanslı iseniz akşama, bir sorun olmaz ise en geç yarın ikindi-akşam gibi) cevap aldığınızda kuvvetle muhtemel size bazı bilgilerinizi soracaklar. Bunları elinizden geldiği kadar cevaplayın. Hepsini cevaplayamazsanız sorun olmaz lakin ne kadar çok cevap o kadar iyi.

Not: Bilet atacağınız zaman ilk atacağınız mesaj haricinde bilete cevap vermek için bilet attığınız hesabın (kendi hesabınıza erişemediğiniz için hâliyle başka hesapla olacak) e-postasını kullanabilirsiniz. Cevap geldiği zaman size mail gelir. Yani durmadan Riot destek sitesine girip cevap geldi mi diye kontrol etmenize gerek kalmaz. Mail uygulamanızdan kontrol edebilirsiniz.

Hocam hesap 2 ay önce çalınmış sanırsam şimdi çalınma imkanı yok yeni sıfırladım PC'yi ana hesabm olmadığı için pek üzülmedim şimdi atabilir miyim bilet.

Hocam hesap 2 ay önce çalınmış sanırsam şimdi çalınma imkanı yok yeni sıfırladım PC'yi ana hesabm olmadığı için pek üzülmedim şimdi atabilir miyim bilet.
Evet evet yapınız. 2 ay önce çalındığını zannediyorum diyebilirsiniz. Onlara daha çok bilgi vermiş olursunuz.

Kardeşim eğer ilk mail sendeyse atabilirsin.
Riot Destek'e e-posta ile bilet atılmaz. Hesap ile atılır. Bilet açılırken hesaba ihtiyaç duyulur. Yanıtlar e-posta ile de alınabilir ve verilebilir.

Elbette 2 farklı hesap tek e-posta ise aynı e-postayı kullanarak da iletişim sağlanabilir.

Son düzenleme:
Riot Destek'e e-posta ile bilet atılmaz. Hesap ile atılır. Bilet açılırken hesaba ihtiyaç duyulur. Yanıtlar e-posta ile de alınabilir ve verilebilir.

Elbette 2 farklı hesap tek e-posta ise aynı e-postayı kullanarak da iletişim sağlanabilir.

Kardeşim benim bilmiyorsan konuşma bence. Hesap kurtarma kategorilerin de ticket atarken Riot hesabına ihtiyaç duyulmuyor. Kendin bizzat bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı