Valorant hesabım çalındı

Craxied

Centipat
Daha fazla  
Valorant hesabımın bir anda e postası ve şifresi değiştirildi, hesabı açtığım e-posta elimde fakat Riot destekden almaya çalıştığımda bulunamadı diyor, bir çözümü olan yardımcı olabilir mi?

Herhangi bir oyun içi satın alım yaptıysanız faturayı kanıt olarak gösterebilirsiniz.

Valorant hesabımın bir anda e postası ve şifresi değiştirildi, hesabı açtığım e-posta elimde fakat Riot destekden almaya çalıştığımda bulunamadı diyor, bir çözümü olan yardımcı olabilir mi?
nasıl yani riot destek ekibine ticket atıp bu cevabı mı aldınız ?

Bende çaldırdım hocam hesap şifresi kullanıcı adı hesap e postası vs hepsi değişmişti. Hiçbir şekilde ulaşım sağlayamadım ve pes ettim.

Destek ekibine yazman gerekli. Senden birkaç bilgi isteyecekler hesabın sana ait olduğunu anlamaları için. Eğer bilgileri biliyorsan alabilirsin geri. Eğer bilmiyorsan geçmiş olsun.

Riot'a bilet atmalısınız. Riot Games'in bu tür olaylarda uyguladığı prosedür, hesabın baştan sona yalnızca sahibinin bilebileceği bir takım bilgileri istemesi. Eğer verilen bilgiler doğruysa, bir defalığına hesap kurtarılıyor. Ardından bu prosedürü uygulamıyorlar.

Riot'a bilet atmalısınız. Riot Games'in bu tür olaylarda uyguladığı prosedür, hesabın baştan sona yalnızca sahibinin bilebileceği bir takım bilgileri istemesi. Eğer verilen bilgiler doğruysa, bir defalığına hesap kurtarılıyor. Ardından bu prosedürü uygulamıyorlar.
Bilet attım şu an teşekkür ederim. Umarım geri dönüş alabilirim.

Bilet attım fakat şu an biletlerim kısmında gözükmüyor bi sorun olur mu acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı