Valorant hesabım çalınır mı?

Mky

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Biliyorsunuz Valorant'ta random hesaplar var ve bu hesaplar başkalarının çalınan hesapları. Bu hesaplar nasıl başkalarının ellerine geçiyor? Hazır Champions 2023 Vandal almışken hesabımı kaptırmak istemem 😃 Ne yapmalı veya yapmamalıyım? Hesap bilgilerimi kimseye vermedim şu ana kadar.

Biliyorsunuz Valorant'ta random hesaplar var ve bu hesaplar başkalarının çalınan hesapları. Bu hesaplar nasıl başkalarının ellerine geçiyor? Hazır champions 2023 vandal almışken hesabımı kaptırmak istemem 😃 ne yapmalı veya yapmamalıyım? Hesap bilgilerimi kimseye vermedim şu ana kadar.

Bir sürü yolu var Torrent YouTube'dan indirdigin bir şey veya fake bir siteye girersen çalınır.

Biliyorsunuz Valorant'ta random hesaplar var ve bu hesaplar başkalarının çalınan hesapları. Bu hesaplar nasıl başkalarının ellerine geçiyor? Hazır Champions 2023 Vandal almışken hesabımı kaptırmak istemem 😃 Ne yapmalı veya yapmamalıyım? Hesap bilgilerimi kimseye vermedim şu ana kadar.
Bilgisayarını virüslerden veya zararlı yazılımlarsan uzak tut, bilgilerini hiçbir yerle paylaşma (Valo tracker falan olabilir ama sitenin orijinal olmasına dikkat et), 2FA kullan. Bazı kişiler böyle hesaplarını kaptırıyor ve çoğu nasıl geri alacaklarını bilmiyorlar.

2 aşamalı doğrulama kullan bence.

Yaparım tamam.

Bilgisayarını virüslerden veya zararlı yazılımlarsan uzak tut, bilgilerini hiçbir yerle paylaşma (Valo tracker falan olabilir ama sitenin orijinal olmasına dikkat et), 2FA kullan. Bazı kişiler böyle hesaplarını kaptırıyor ve çoğu nasıl geri alacaklarını bilmiyorlar.

Vshop çok işime yarıyor. Şu zamana kadar hesabını kaptıran duymadım ama banlatan duydum. O da vshop yuzunden degildir zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı