Valorant hesabım kilitlendi

Tayfun Bora

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 SUPER
i7-9700K
16GB 3200MHZ RAM
ASUS ROG STRIX Z390-F GAMING
SAMSUNG EVO 860 500GB M2 SSD
650W PSU
Merhaba. Geçenlerde Valorant hesabıma farklı platformlardan girdiğim için güvenlik nedeniyle kilitlendi. Nasıl bir destek yazıp hesabı açtırmam gerekiyor veya ne yapmam lazım? Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• resim_2022-09-27_115023350.png
    resim_2022-09-27_115023350.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 267
Hocam hesap kurtarma bölümünden bilet atın size dönüş yaptıklarında cevaplamanız gereken soruları sorup açarlar hesabınızı.

Benim hesabımıda kilitlediler, bilet gönderdim defalarca ve aldığım cevap şu;
selam,

Hesabını kontrol ettiğim zaman güvenlik nedeniyle kapatıldığını görüyorum. Güvenlik sorunu olan hesaplar, kalıcı olarak kapatılıyor ve kurtarma yapılmaz. Çok üzgünüm fakat erişimin konusunda sana destek olamayacağız. Başka bir konuda yardıma ihtiyacın olursa iletişime geçmekten çekinme lütfen.

Ne kadar mail attıysamda açtıramadım, işin üzücü yanı o hesaba bir sürü para yatırmış olmam...

selam,

Hesabını kontrol ettiğim zaman güvenlik nedeniyle kapatıldığını görüyorum. Güvenlik sorunu olan hesaplar, kalıcı olarak kapatılıyor ve kurtarma yapılmaz. Çok üzgünüm fakat erişimin konusunda sana destek olamayacağız. Başka bir konuda yardıma ihtiyacın olursa iletişime geçmekten çekinme lütfen.

Ne kadar mail attıysamda açtıramadım, işin üzücü yanı o hesaba bir sürü para yatırmış olmam...
yani hesap kurtarma formu falan atsam genemi olmaz

selam,

Güvenlik nedeniyle kapanan hesaplar açılmıyorsa neden görselin altında hesabı kurtarmak için destekle iletişime geçmek gerektiği yazıyor. Bir de güvenlik nedeniyle neden kapanıyor? Hile ve benzeri bir durum mu?

yani hesap kurtarma formu falan atsam genemi olmaz
Ben bir türlü açtıramadım ama senin durum farklı olabilir.

Güvenlik nedeniyle kapanan hesaplar açılmıyorsa neden görselin altında hesabı kurtarmak için destekle iletişime geçmek gerektiği yazıyor. Bir de güvenlik nedeniyle neden kapanıyor? Hile ve benzeri bir durum mu?
Valla bilemiyorum ben de. Benim yaşadığım talihsiz olay bu şekilde.

yok hile falan değil

Geri
Yukarı