Valorant Hesap alınır mı?

• Konuyu başlatan omruK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 2B
Güvendiğin birinden kazık yemeyeceği ne malum?

Hocam konu amacından sapmasın uzatmayalım konuyu. Bizim dediğimizde bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Hesap alım satımının yasak olduğunu ne kadar güvensende bir süre sonra elinden gidebileceğini belirttik. Bu saatten sonra alıp almamak arkadaşa kalmış. Fakat Batu Bey'in de durduk yere hakaret etmesi hoş bir şey değil. Nazik bir dillede belirtebilirdi bunu.

Güvendiğim bir arkadaşım olduğunu tekrar belirtiyorum. Ayrıca ilk mailini de almaya çalışacağım. Yardımlarınız için teşekkürler. Konu kapanabilir.

Hocam konu amacından sapmasın uzatmayalım konuyu. Bizim dediğimizde bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Hesap alım satımının yasak olduğunu ne kadar güvensende bir süre sonra elinden gidebileceğini belirttik. Bu saatten sonra alıp almamak arkadaşa kalmış. Fakat BAT'u Bey'in de durduk yere hakaret etmesi hoş bir şey değil. Nazik bir dillede belirtebilirdi bunu.

Ben nazik bir dille anlatabilirim tabii ki sizden özür dilerim ama diğer arkadaş hala haklılığını savunuyor ona söylediğim hiçbir şeyden pişman değilim.

Geri
Yukarı