Valorant hesap ederi nedir?

rukomami

Decapat
Daha fazla  
Hesap bu şekildedir. Bu sezon hariç diğer 5 sezon savaş bileti alınmış ve hesap dia 1'e kadar düşmüştür. Bu sezon Gold 3 hesapta tüm Prime Gaming ödülleri ve reedem CoD'lar alınmıştır. Son olarak heaspta 700VP vardır. Sizce fiyat olarak kaç TL eder?

- Ejder ve Yağmacı Vandal - oni ve asil Phantom.

VALORANT_2021.09.27-15.26_1.png

VALORANT_2021.09.27-15.26.png

VALORANT_2021.09.27-15.25.png

VALORANT_2021.09.27-15.25_3.png

VALORANT_2021.09.27-15.25_4.png

Reedem Cod'lardan kastınız nedir? Ayrıca oyunu ne zamandır oynuyorsunuz? Ben satmayın derim. Elonuz düşmüş siniriniz bozuk diye ani hareket etmeyin. Satış yapmak zor ve ayrıca Riot'un banlama hakkı vardır. İyi günler. İleti eskiymiş ve hiç mesaj yazılmamış. Sattınız mı hesabı?

Reedem Cod'lardan kastınız nedir? Ayrıca oyunu ne zamandır oynuyorsunuz? Ben satmayın derim. Elonuz düşmüş siniriniz bozuk diye ani hareket etmeyin. Satış yapmak zor ve ayrıca Riot'un banlama hakkı vardır. İyi günler. İleti eskiymiş ve hiç mesaj yazılmamış. Sattınız mı hesabı?
Konu tarihine bakın.

Cevap için saolun hesabı sattım

Yeni konular

Geri
Yukarı