Valorant hesap güvenlik nedeniyle kilitlendi

Spartacus 58

Centipat
Dün hesabıma girdiğim de bu görsel ile karşılaştım durduk yere hesabım kilitlendi şahsi hesabım ve para yatırdım ticket attım tüm bilgileri verdim sizce açılır mı veya başka bir sebep mi var?

D93E4095-08F7-4A31-8115-8602EA530606.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:

Walter_White

Picopat
Sanırım oyun farklı lokasyonlardan veya anormal girişler algıladı ve girişi yapanın siz olduğunuzdan emin olmak istiyor. Bunun dışında 3. parti yazılım kullandınız mı?

KS
Spartacus 58

Spartacus 58

Centipat
Sanırım oyun farklı lokasyonlardan veya anormal girişler algıladı ve girişi yapanın siz olduğunuzdan emin olmak istiyor. Bunun dışında 3. parti yazılım kullandınız mı?

Ne gibi? Sadece açık olan Streamlabs Discord ve olursa Logitech G HUB.

Paytak Penguen

Hectopat
Makaleler
1
Hile açmışsın iyi olmuş diyenler gelmeden.
Destekleri de çok kötü hesabın açılmayabilir dostum. :/

3mrh4n

Hectopat
Makaleler
1
Bir şekilde hesabın satıldığını falan sandılar bence. Çeşitli sorulara cevap verdiğinde açacaklarını düşünüyorum. Hileyle alakası yok bence.

KS
Spartacus 58

Spartacus 58

Centipat
Aşırı saçma yayın yapıyorum hiç hile kullanmadım her oyun mvp ve 25+ kill alıyorum report olabilir mi bilmiyorum ama ben sonuçta hesaba para yatırdım ve daha bir gün önce delipop aldım görünce sok oldum hesabımı doğrulamamışsım sanırım çünkü e posta kontrol ettim gelmiş ama ben doğrulamamıştım ondan olabilir ticket attım ayrıntılı şekilde bilgileri verdim düzelmez ise yazik olur.

Son düzenleme:

Mechoskop

Femtopat
Hesabına başkası girmiş olabilir. Bende aynı sorunu yaşadım. Hesabım çalınmıştı ticket attım 2 hafta gibi bir süre zarfında adım adım hesabımı kurtardılar. Biraz uzun sürdü. Ama hesap sana aitse onlara sadece senin bildiğin ilk açtığın ajan gibi mesela bilgiler vererek hesabın senin olduğuna inandırman lazım. Uzun veya kısa sonunda hesabını verirler.

FRAGX

Picopat
Yer
Ankara
Hesabına başka bir lokasyondan vs. giriş yapıldıysa doğru kişi kim anlamak için kilitlemişlerdir.

Yukarı