Valorant hesap satın alırken nelere dikkat edilmeli?

Cuneydinho

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 I7 12700H, RTX 3060, 40 GB, KILLER AX & ETH, 144HZ FHD
Meslek
Endustri Muh.
Merhabalar,

Halihazırda oynadığım bir hesabım var ama skin almak yükseltmek falan set olarak yaklaşık şu anki paket fiyatlarıyla 750 civarında. Çeşitli Valorant hesap satış siteleri gördüm, bunlardan hangisini önerirsiniz? Nelere dikkat etmem gerekir? Satıcının maili devretmesiyle alınan hesabın bir riski olabilir mi?

Teşekkürler.

Merhabalar,

Halihazırda oynadığım bir hesabım var ama skin almak yükseltmek falan set olarak yaklaşık şu anki paket fiyatlarıyla 750 civarında. Çeşitli Valorant hesap satış siteleri gördüm, bunlardan hangisini önerirsiniz? Nelere dikkat etmem gerekir? Satıcının maili devretmesiyle alınan hesabın bir riski olabilir mi?

Teşekkürler.
alıcaksanız ben item satıştan çok kez aldım alabilirsiniz ama bir kaç tavsiye nerden alırsanız alın alıcı kimlik bilgilerini doğrulatmış fazla satışı olmalı ve yorumları olumlu olmalı öyle gidip hiç bir şey yapmamış birinden alırsanız çalınma olabilir bir de almadan önce mailli mi diye sormalısınız
Valorant'ta hesap satımı yasak olduğu için, satıcı satışı yaptıktan sonra e-maili çalınmış gibi davranıp Riot destek'ten hesabı geri alabilir. Güvenli satıcı bulmak şart.
mail değiştirilebilir

Yeni konular

Geri
Yukarı