Valorant hesap satışı dava sebebi mi?

• Konuyu başlatan 747
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 174

747

Centipat
Daha fazla  
1 Valorant hesabı aldım. İtemsatış üzerinden 300 civarına 600'e sattım adam hesabı geri çekmiş bana kaldı bana dava actığını soyluyor ama bir şey olur mu?
Sonuçta bu oyunun hesap satışı legal değil adliye takar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 Valorant hesabı aldım. İtemsatış üzerinden 300 civarına 600'e sattım adam hesabı geri çekmiş bana kaldı bana dava actığını soyluyor ama bir şey olur mu?

İtemsatış'ın satış kurallarında hesap geri alınırsa satıcı bilgileri paylaşılır yazıyor.
İtemsatışa bildirdiğin takdirde arkadaş davalık olur.

İtemsatış'ın satış kurallarında hesap geri alınırsa satıcı bilgileri paylaşılır yazıyor.
İtemsatışa bildirdiğin takdirde arkadaş davalık olur.

Pardon tam okumadan yazmışım. Davalık olursun normaldir. Ama rito destek sağlamaz çünkü kurallarında hesap satışı yasaktır diyor.

Olay hesap satılması Riot'un kuralları geçerli değil. Bir hesap karşılığında 600 TL almışsın ve adamı dolandırmışsın.

Tabii senlik bir şey yok İtemsatış'a ulaşıp hesabın ilk sahibinin hesabı geri aldığını ve seninde hesabı ilk sahibinden satın aldığını ilet aradan çık.

Kanka para vererek alıyorsun sonuçta herhangi bir problem çıkartmaz, Ayrıca alacağı 400 500 lira için dava açmaya çalışıyorsa sıkıntılıdır tüm satım yaptığı hesaplarda öyle yapmıştır.

Geri
Yukarı