Valorant hile açmadan atılan donanım banı

kadir_alp

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar Valorant'ta donanım banı yedim ama hile kullanmamıştım. Biraz araştırdığımda cracklı vb makro gibi dosyaları Vanguard 3. parti sayıyormuş. Suçsuz yere 3 ay donanım banı yedim. HWID spoofer gibi şeyler varmış, açılıyormuş. Bana yardımcı olabilecek var mı?

Dostum galiba makro denemişsin ve ban yemişsin. Bu vanguardında makro olayı çok saçma insanlar mouslarına ekstra para verip makrolu alıyor kullandığ zaman ban yiyor ozaman 360hz kullanan kişilerde ban yesin adam benden daha önce görüyor düşmanı ben 60hz ile oynarken o 360hz justice just a word :/

Dostum galiba makro denemişsin ve ban yemişsin. Bu vanguardında makro olayı çok saçma insanlar mouslarına ekstra para verip makrolu alıyor kullandığ zaman ban yiyor ozaman 360hz kullanan kişilerde ban yesin adam benden daha önce görüyor düşmanı ben 60hz ile oynarken o 360hz justice just a word :/

Makro senin yerine oynuyor, aynı şey mi?

Makrolar ile no recoil sıkabiliyorsun ve bu da bir hile türü. Bunu yazılımla değil makroyla yapman hile olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Selam arkadaşlar Valorant'ta donanım banı yedim ama hile kullanmamıştım. Biraz araştırdığımda cracklı vb makro gibi dosyaları Vanguard 3. parti sayıyormuş. Suçsuz yere 3 ay donanım banı yedim. HWID spoofer gibi şeyler varmış, açılıyormuş. Bana yardımcı olabilecek var mı?

Hile kullanmadan ana hesabımda kalıcı ban + 3 ay donanım banı yedim.
Bilgisayarımda 3. parti yazılımlar falan var mıydı? Evet.
Bunlar Valorant ile alakalı mıydı, Valorant oynarken açık mıydı? Hayır.

Vanguard çok saçma bir koruma yazılımı kısaca. Zararlı yazılım falan varsa bilgisayarında uzaklaştırma alabilirsin. Tavsiye etmiyorum Valorant oynamanızı bu yüzden ^^

Yeni konular

Geri
Yukarı