Valorant haksız donanım banı

İşte Valorant'ta öyle işlemiyor. Banlanan kişilerin %99 banını açtıramadı. O kadar kolay değil.

Demek ki gerçekten yanlış bir hareket yapmışlar konu sadece otomatik Vanguard sistemi değil ki sen yanlışlıkla bile olsa skye Herosunu alıp arkadaşını kör etsen oyunda eğer videoya alınıp desteğe atılırsa manuel ban yiyorsun. Sistem sorunsuz bir sistem değil %20-30 elbet hata payı olur bir sistemde ancak önüne gelene haksız ban atacak kadar boş bir sistem yapabileceklerini düşünmüyorum.

Demek ki gerçekten yanlış bir hareket yapmışlar konu sadece otomatik Vanguard sistemi değil ki sen yanlışlıkla bile olsa skye Herosunu alıp arkadaşını kör etsen oyunda eğer videoya alınıp desteğe atılırsa manuel ban yiyorsun. Sistem sorunsuz bir sistem değil %20-30 elbet hata payı olur bir sistemde ancak önüne gelene haksız ban atacak kadar boş bir sistem yapabileceklerini düşünmüyorum.
Hocam galiba anlayamıyorsunuz? Yapıldı sistem. Kötü tarafları 3. parti her yazılımı hile olarak algılaması. Manuel banda bir sıkıntı yok zaten.

Fanboy olmadığınız profilinizin arka planından belli. Arkadaşım ticket attı hala kaldırılmadı nedense :D. Adamlar da biliyor anti hilelerinin durduk yere ban attığını bu yüzden 3 ay ban atıyorlar. Yoksa giderler perma ban atarlar.

Neden beni birden fanboy ilan ettiniz bilmiyorum neyse tamam arkadaşlar ben haksızım tartışmayı uzatmaya gerek yok arkadaş haklı oyundaki neredeyse herkes haksız ban yiyor Vanguard'ı da bizim mahallenin bilgisayarcısına yazdırmışlar sağ olsun bize iyi bir indirim sağladı bu konuyu daha çok uzatmayacağım klasik hileci mantığını bana savunuyorsunuz.

Neden beni birden fanboy ilan ettiniz bilmiyorum neyse tamam arkadaşlar ben haksızım tartışmayı uzatmaya gerek yok arkadaş haklı oyundaki neredeyse herkes haksız ban yiyor Vanguard'ı da bizim mahallenin bilgisayarcısına yazdırmışlar sağ olsun bize iyi bir indirim sağladı bu konuyu daha çok uzatmayacağım klasik hileci mantığını bana savunuyorsunuz.
Anlaşabildiğimize sevindim hocam görüşürüz.
Bandicam, Fraps, teamwiever daha bir sürü programım var ve hiç ban yemedim. Neden?
Size atmamış olabilir. Biraz araştırsanız görebilirsiniz. Zaten herkese attı demedim. Bana da atmadı daha mesela. (En son 4 ay önce girdim ama neyse.)

Yeni konular

Geri
Yukarı