Valorant hile silinmiş midir?

Fatihkerem0023

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben zamanında çok akılsızca bir şey yapıp bir videodan hile linki yüklemiştim ve 4 ay ban yedim işte sonra ben pişman olduğum için her ay rahat 10 kere PC'ye format atıp sıfırladım ve diskleri biçimlendirdim. Sizce bir şey kalmış mıdır, tekrar ban yeme olasılığı var mı? 1 ayım kaldı.

Bende 2 yıl önce salak gibi indirip 6 ay ban yemeden ranked oynamıştım kim bilir ne kadar milletin hakkını yedim.

10 formata hiçbir şey kalmaz ben hile indirdiğimde Malwarebytes 81 tane zararlı bulmuştu formata gerek kalmamıştı.

Donanım sistemine ban atıldıysa bir daha oynayamazsın donanım değişmeden ya da donanım kimliğini değiştirmeden. Normal ban yediysen çok takılma.

Donanım sistemine ban atıldıysa bir daha oynayamazsın donanım değişmeden ya da donanım kimliğini değiştirmeden. Normal ban yediysen çok takılma.

Valorant hileden ban yiyince donanıma 4 ay, hesaba perma ban atıyor.
Yani yeni hesap ile oynayabiliyor süresi dolunca. Ancak bir daha hile kullanmaya çalışırsa direk perma atıyor.

Yani yeni hesap ile oynayabiliyor süresi dolunca. Ancak bir daha hile kullanmaya çalışırsa direk perma atıyor.

Benim donanıma atılmamıştı ama hesap perma yemişti. Arkadaş şanslıysa donanım bani yemez.

Hileyi silip bilgisayarı 1 kez virüs programı ile taratman zaten yeterliydi.
Ya bazen kalan dosyaları antivirüsler bulamıyor. Kalan dosyalar da oyunu modifiye etmeye çalışırsa dosyalarından falan yine ban yiyebilir arkadaş. Ondan bi format atması yeterliydi de 10 kere format atması komik.

Onun süresi tekrar değişti diye hatırlıyorum. Valorant resmi bir şekilde yayımlamıştı. Ek olarak bu saatten sonra Valorant bence oynanmaz oynansa da hileye gerek yok.

Onun süresi tekrar değişti diye hatırlıyorum. Valorant resmi bir şekilde yayımlamıştı. Ek olarak bu saatten sonra Valorant bence oynanmaz oynansa da hileye gerek yok.
Valorant'ın hile koruması şu anda nasıl bir bilginiz var mı? En son oynadığımda pek fazla hileci yoktu nadiren geliyordu onlar da genelde dümdüz köklüyordu hileyi. (Anti aim, ragebot tarzı.)

Valorant'ın hile koruması şu anda nasıl bir bilginiz var mı? En son oynadığımda pek fazla hileci yoktu nadiren geliyordu onlar da genelde dümdüz köklüyordu hileyi. (anti aim, ragebot tarzı.)

Şu an popüler her ligde karşınıza gelebilir. Bir gün içerisinde radiant 1. sıraya giriş sağlayan kullanan birisini biliyorum banlanmamıştı. Valorant oyununda hile ekmek su gibidir herkes ihtiyaç duyar ve kullanır. Tavsiye etmem kullanmanızı. Hileden hileye değişir bazı Tayland'lı hile yapımcıları mevcut ban yemeyeceğinizi belirtiyor ama direkt marklanıp banlanıyorsunuz 5 6 oyun içerisinde legit oynasanız dahi. Bahsetmiş olduğum Tayland'lı yapımcı kendisine özel kodla exesini yazar sizlere farklı ortak exe paylaşır. Ondan dolayı ban wave olası bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı