Valorant hilesi yüzünden sisteme virüs girdi

Ben değil kardeşim bilmiyorum hangi kanal.

Şimdi yapman gereken evde başka bir bilgisayar varsa gidip bir USB ile (en az 8 GB olmalı) Windows ISO'su yazdırmak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Başka videolardan yararlanabilirsin.

Hocam hile açmanızı(kardeşiniz bile olsa) kınıyorum. Yapacağınız şey gidip bir internet kafeye veya halk kütüphanesine(bizim orda pc var) birde flash bellek alıp rufusla windows 10 veya windows 11 yazdırıp format atmanız. Zaten @Recep Baltaş bu konuda bir sürü video çekti technopat youtubeye bakabilirsin.
Klavye mouse nasıl bios modunda çalışmıyor, kabloları kontrol edin. Açılırken DEL,ESC,F12,F11,F8 bir yerden girmeyi deneyin.
Veya trolsün, trolsen sıkıcı...
Kanka adam klavye çalışmıyor xiyo :D klavye çalışmadan biosa giremeyeceğini akıl edebiliyorsundur herhalde?
Kabloları kontrol etsin, bios virüsü bulaşacağını hiç sanmıyorum bios normal virüslerden etkilenmez. Yada trol konu.

Kardeşin bu videolardan birine tıklamış herhalde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Youtube'da böyle çok fazla kişi var. Heryeri hile videolarıyla doldurmuşlar ama ortada hile falan yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı