Valorant HWID ban sonrası yeni hesap açmaya gerek var mı?

Herixa

Hectopat
Merhaba, HWID banımın süresinin bitmesine 2 ay kaldı. Banımın süresi bittiğinde yeni hesap mı açmam gerekiyor? Yoksa kendi hesabımdan devam edebilir miyim?

HWID banı kendi hesabınızda yediyseniz büyük ihtimal banlanmıştır. Farklı bir hesapta yediyseniz bittikten sonra kendi hesabınızda deneyin ama dikkat edin saatlerde kayma olabiliyor, önce farklı bir hesaptan girmeyi deneyip sonra kendi hesabınızdan girebilirsiniz.

Banının süresi bittiği zaman kendi hesabından devam edebilirsin, ban kalkmış olur, bir arkadaşım da durum böyleydi daha doğrusu.

Merhabalar, hile kullanimindan dolayi mi ban yediniz yoksa hiçbir şey yapmamaniza ragmen mi ban yediniz? Benim bazi arkadaslarim hiçbir şey kullanmamasina ragmen ban yemisti de ondan dolayi bilgi almak istedim. Ayrica HWID bandan sonra her iki arkadasim da yeni hesap acmislardi.

Merhabalar, hile kullanimindan dolayi mi ban yediniz yoksa hiçbir şey yapmamaniza ragmen mi ban yediniz? Benim bazi arkadaslarim hiçbir şey kullanmamasina ragmen ban yemisti de ondan dolayi bilgi almak istedim. Ayrica HWID bandan sonra her iki arkadasim da yeni hesap acmislardi.
İnanmayacaksınız ama haksız yere yedim. Destek ile 10 sayfa mesajlaşmam vardır, çare bulamadım. En sonunda pes ettim bekliyorum.
@nkmeth008 hesabımda bir sürü skin vardı. Bayağı VP yatırmıştım. Ondan dolayı yeni hesap açmak istemiyorum.

Hocam ban yemeden önce en son hangi korsan yazılımları kurmuştunuz hatırlıyor musunuz?
Cheat Engine ile Cyberpunk'da ufak tefek işlem yaptım. Onun dışında korsan yazılım pek kullanmadım o zaman. Bir keresinde AV'ı oyun oynarken kapatmıştım, ondan 3-4 gün sonra ban yedim zaten. Bunlar tetikler mi diye düşünmedi değilim.

Bende HWID yedim ticket yolladım ticketta ana hesabımın banlandığı söyleniyor 3 aylık süreden sonra yeni bir Valorant hesabı ile giriş yapabilirsiniz dediler büyük ihtimalle 3. parti yazılımdan HWID yediysen ana hesabın banlanmıştır.

Geri
Yukarı