Valorant HWID ban sonrası yeni hesap açmaya gerek var mı?

Cheat Engine ile Cyberpunk'da ufak tefek işlem yaptım. Onun dışında korsan yazılım pek kullanmadım o zaman. Bir keresinde AV'ı oyun oynarken kapatmıştım, ondan 3-4 gün sonra ban yedim zaten. Bunlar tetikler mi diye düşünmedi değilim.
AV nedir?

Bende yedim 2 gün sonra açılacak ama sarkma olabilir diyorlar ben yine de 2 gün sonra girsem tekrar HWID yiyor muyum?

Bende yedim 2 gün sonra açılacak ama sarkma olabilir diyorlar ben yine de 2 gün sonra girsem tekrar HWID yiyor muyum?
Hocam bence tedbir olarak 1-2 gün daha bekleyin. Bir de, banınız açıldıktan sonra beni bilgilendirir misiniz yeni hesap açmaya gerek var mı diye?
Bu arada merak ettim hocam kaç ay ban yediniz?
3 ay attılar. 2 ay kaldı.
@XxS4M1xX daha önce ban mı yediniz? Yeni hesap açmanıza gerek kalmış mıydı?

Hocam bence tedbir olarak 1-2 gün daha bekleyin. Bir de, banınız açıldıktan sonra beni bilgilendirir misiniz yeni hesap açmaya gerek var mı diye?

3 ay attılar. 2 ay kaldı.

Tabi hocam. 2 gün sonra açılacak yazarım size. (bu arada ben hile kullanmıştım o yüzden ban yedim o yüzden hesap banıda ayriyeten yemiş olabilirim)

Cheat Engine ile Cyberpunk'da ufak tefek işlem yaptım. Onun dışında korsan yazılım pek kullanmadım o zaman. Bir keresinde Av'ı oyun oynarken kapatmıştım, ondan 3-4 gün sonra ban yedim zaten. Bunlar tetikler mi diye düşünmedi değilim.

Cheat Engine ile iki arkadasim ban yedi. Ayni durumu sizde yasamissiniz. Tamamen sacmalik.

Geri
Yukarı