Valorant HWID donanım banı spoofer

İşletim sistemi
Windows 10

XASLANBEYX17

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben Valorant'dan van 152 yani diğer adıyla HWID donanım banı yedim ve çözümlerine bakarken HWID spoofer diye bir şey gördüm. HWID spoofer ne demek bilmiyorum ve işe yarayıp yaramadığını da bilmiyorum eğer denemiş olan ve işe yaradığını söyleyen yani bilen birisi bana hızlı bir şekilde yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'nun yazılım kaynaklı bir şeye ban atma ihtimali yok. CS:GO böyle geldi böyle gidecek. Kendi kendini bitirecek midem kaldırmıyor artık.

Bizzat Krimz bu sebepten ban yedi ve sonradan banı açıldı. VAC antik bir hile koruma sistemi bir şeylerden şüphelenip ban atabiliyor. Yine bu forumda yediği ban sonradan hatalı olduğu fark edilip kaldırılan kullanıcılar var.

Ha buraya açılan binlerce ''haksız ban yedim'' konularını savunmuyorum. Ama VAC mükemmel değil. VAC çok antik bir hile koruma sistemi. Afterburner bile açamıyorum CS:GO oynarken.

Spoofer'a 3 ay boyu verecegim paraya gider yeni anakart vs. alirim. Fiyatlardan ve sure ile calismasindan haberiniz yok galiba? Ayrica forumda hileye destek yok, ne bekliyorsun anlamadim.

Arkadaşlar atladığınız bir konu var. Valorant da kullanmadığınız injector vb, indirdiğiniz herhangi bir crack veya virüs dolu yazılımlarda ban yedirmektedir. İster valorant da olun, ister başka oyunda pc niz 7/24 vanguard ile koruma altında. Valorant da hile yapmasanız dahi ban yersiniz. Bir çok oyuncu bu durumdan şikayetçi ve muzdarip. Haksız ban bu yüzden aşırı derecede artmaya başladı.

Arkadaşlar atladığınız bir konu var. Valorant da kullanmadığınız injector vb, indirdiğiniz herhangi bir crack veya virüs dolu yazılımlarda ban yedirmektedir. İster valorant da olun, ister başka oyunda pc niz 7/24 vanguard ile koruma altında. Valorant da hile yapmasanız dahi ban yersiniz. Bir çok oyuncu bu durumdan şikayetçi ve muzdarip. Haksız ban bu yüzden aşırı derecede artmaya başladı.
Misal ben soundpadden ban yedim.

Geri
Yukarı