Çözüldü Valorant Hz arttırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ZerefDragneel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
localhost
Selam. Monitörüme 75 Hz overclock yaptım. (Not: Bu gerçek NVIDIA'nın özelliği) ama Valorant'ta görüntü yerinde 1920x1080 60 Hz gösteriyor. Bunu nasıl 75 yaparım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu konuda anlatılıyor. Ben de bu konu sayesinde yapmıştım.

CRU (Custom Resulation Utility) indirip istediğiniz çözünürlüğü ve Hertz'i ekleyin. Bilgisayarı yeniden başlatın olacaktır.
Selam. Monitörüme 75 Hz overclock yaptım. (Not: Bu gerçek NVIDIA'nın özelliği) ama Valorant'ta görüntü yerinde 1920x1080 60 Hz gösteriyor. Bunu nasıl 75 yaparım?
:D Siz o özelliği çok yanlış anlamışsınız. Monitörü 144 Hz olup da kablosu dp yerine hdmi olduğu için 144 Hz'yi tamamen kullanamayanlar için koyulmuş bir artırma sistemi. Monitörünüze zarar verebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu konuda anlatılıyor. Ben de bu konu sayesinde yapmıştım.

CRU (Custom Resulation Utility) indirip istediğiniz çözünürlüğü ve Hertz'i ekleyin. Bilgisayarı yeniden başlatın olacaktır.

Çözüm

Bu konuda anlatılıyor ben de bu konu sayesinde yapmıştım.

Cru (Custom resulation Utility) indirip istediğiniz çözünürlüğü ve Herthz'i ekleyin. Bilgisayarı yeniden başlatın olacaktır.

CRU indireceğim, çözünürlüğü ekleyeceğim ve restart atacağım, değil mi?

CRU indireceğim, çözünürlüğü ekleyeceğim ve restart atacağım, değil mi?

Evet altında Hertz bölümü var oraya 75 yazmayı unutmayın.

herthzı.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı