Valorant için 200-220 TL kulaklık önerisi

Bütçe
200

Sorusor

Hectopat
Makaleler
1
200-220 TL fiyat bandında oyuncu kulaklık almak istiyorumç Tronsmart Sono alacaktım Trendyol'da 230 liraydı fakat stokları tükendi şu an banggooda 240 liraya var kargo ücreti ile beraber fakat ekstra vergi ücreti olur mu hiçbir fikrim yok. Linki bırakıyorum.

200-220 TL fiyat bandında başka önerisi olan var mı?

edit: Tronsmart Glary Alpha RGB Gaming Oyuncu Kulaklığı

bu nasıl

Burada farklı seçenekler var Türkiye'ye sadece Çin şubesinden gönderim sağlıyorlar 18 dolardan 33 dolara kadar farklı çeşitleri var yardımcı olur musunuz daha önce yurk dışından alışveriş yapmadım ve bunu alınca vergi öder miyim?
Bu rehberdeki gibi seçebilirsiniz:

Bu rehberdeki gibi seçebilirsiniz:

Vergi fiyata mı ekleniyor yoksa otomatik karttan mi çekiliyor, vergi ödemesini nasıl yapacağım?

E900 ile E900 Pro arasında büyük bir fark var mı? Pro olan saf haliyle kargo ve vergisiz 264 lira, normali 140 lira. Çok üst seviye bir kulaklık almaya ihtiyacım yok zaten. E900 güzel midir?

Vergi fiyata mı ekleniyor yoksa otomatik karttan mi çekiliyor, vergi ödemesini nasıl yapacağım.

Vergi fiyata mı ekleniyor yoksa otomatik karttan mi çekiliyor, vergi ödemesini nasıl yapacağım.

E900 ile E900 Pro arasında büyük bir fark var mı Pro olan saf haliyle kargo ve vergisiz 264 lira, normali 140 lira çok üst seviye bir kulaklık almaya ihtiyacım yok zaten E900 güzel midir?

@Setsuna Yuki üsttekileri çözdüm, sadece alttaki soruya cevap verebilir misiniz? Rahatsız ediyorum, kusura bakmayın.
Konuyu kapatabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı