Valorant için 200-220 TL kulaklık önerisi

Bütçe
200

Sorusor

Hectopat
Makaleler
1
200-220 TL fiyat bandında oyuncu kulaklık almak istiyorumç Tronsmart Sono alacaktım Trendyol'da 230 liraydı fakat stokları tükendi şu an banggooda 240 liraya var kargo ücreti ile beraber fakat ekstra vergi ücreti olur mu hiçbir fikrim yok. Linki bırakıyorum.

200-220 TL fiyat bandında başka önerisi olan var mı?

edit: Tronsmart Glary Alpha RGB Gaming Oyuncu Kulaklığı

bu nasıl

200-220 TL fiyat bandında oyuncu kulaklık almak istiyorumç Tronsmart Sono alacaktım Trendyol'da 230 liraydı fakat stokları tükendi şu an banggooda 240 liraya var kargo ücreti ile beraber fakat ekstra vergi ücreti olur mu hiçbir fikrim yok. Linki bırakıyorum.

Türkiye'den al daha iyi hem vergi ödemezsen hemde 2-3 güne eline ulaşır.
Farklı bir kulaklık önerisi istersende Aliexpress'ten kupon kardeşliği ile Eksa E900 Pro alabilirsin.

fiyatı ne kadara geliyor kargo ile

edit: Tronsmart Glary Alpha RGB Gaming Oyuncu Kulaklığı

bu nasıl
banggood da fiyatı zamlanmış şuan 280 lira gösteriyor

Eksa E900 Pro mu yoksa bu mu daha iyidir ve Türkiye için önerebilir misiniz birkaç tane de teşekkür ederim.

E900 Pro daha üstün.

Biraz daha bütçe arttırabilirseniz bu var:

E900 Pro daha üstün.

Biraz daha bütçe arttırabilirseniz bu var:

burada farklı seçenekler var türkiyeye sadece çin şubesinden gönderim sağlıyorlar 18 dolardan 33 dolara kadar farklı çeşitleri var yardımcı olur musunuz daha önce yurk dışından alış veriş yapmadım ve bunu alınca vergi öder miyim

Yeni konular

Geri
Yukarı