Valorant için 2500 TL'ye monitör önerisi

Bütçe
2500
1ms var ama gerçek değil çoğunda 1ms yapınca aşırı derecede ghosting problemi oluyor TN panellerde gerçek olan 1ms GtG'dir IPS panellerde Fast IPS deniyor.

Özellikleri iyi gibi ama hiçbir yerde incelemesi yok o yüzden riske atamam.

MPRT olarak 0.8 MS :D.
Özellikleri iyi gibi ama hiçbir yerde incelemesi yok o yüzden riske atamam.
MPRT olarak 0.8 MS hocam, yalan yani. Toplam gecikmesi kat kat fazla.

Düşük gecikme :D?

Sanki bir şey biliyorsun da konuşuyorsun.
XL2546k.

motion-blur-max-small-2.jpg

Dell AW2521HF.

motion-blur-max-small-3.jpg

Harika düşük gecikme değil mi? Şimdi git bunun da ezberini yap.

Ondan değil TN paneller görüntüyü daha hızlı aktarır bu sayede rekabetçi oyunlarda işe yarar bakarsan zaten çoğu e-sporcu TN panel kullanır.

Sayın bilgin, kaynağın nedir? 2. VG27aq.

Screenshot_2021-08-12_202904.jpg

Screenshot_2021-08-12_203148.jpg

1ms var ama gerçek değil çoğunda 1ms yapınca aşırı derecede ghosting problemi oluyor TN panellerde gerçek olan 1ms GtG'dir IPS panellerde Fast IPS deniyor.

Örnek olarak LG 24gn650'yi ele alalım. Kendisi 1ms GtG fakat ah-VA IPS değil. Acaba neden? Çünkü yanlış.

Sanki bir şey biliyorsun da konuşuyorsun.
XL2546k.

Eki Görüntüle 1135918

Dell AW2521HF.

Eki Görüntüle 1135917

Harika düşük gecikme değil mi? Şimdi git bunun da ezberini yap.

Sayın bilgin, kaynağın nedir? 2. VG27aq.

Eki Görüntüle 1135922

Eki Görüntüle 1135921

Örnek olarak LG 24gn650'yi ele alalım. Kendisi 1ms GtG fakat ah-VA IPS değil. Acaba neden? Çünkü yanlış.
Bende LG TN panelini kullanıyorum Asphalt 9 oynuyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım. Değiştireyim diyorum Tn panelde görüntü de güzel benim hoşuma gidiyor ama VA paneli öneriyor siteler renk olarak görüş acısı olarak değiştirmeyi düşünüyorum ama çoğu sitede 24 inçten sonra panellerin görüntüleri bozuluyormuş VA panellerde geçikme ve hızı iyi olursa hiç bir sorun olmadığını söylüyorlar ama sizde gerçek değil o hızlar falan diyorsunuz ne yapacağımı şaşırdım. LG düşünüyorum onunda 27 İnç 32 inç G synç var bana çok büyük.

Geri
Yukarı