Valorant için 400 IPS fare iş görür mü?

vartaw

Femtopat
Daha fazla  
Neon mainim ve şu anki kullandığım mouse çok takılıyor. Sizce 400 IPS değerine sahip bir mouse işimi görür mü?

Fazlasıyla görür ama alacağınız ürünü paylaşın veya bütçe daha iyisi varsa önerelim.

Ekipman inanın o kadar önemli değil. Herkesin 2K 3K vermesine gerek yok. Alıştırma yaparsanız fareyi kendi kolunuzmuş gibi kullanırsınız zaten. Benim şu an kullandığım fare MSI DS B1, CS:GO'da 30 40 kill alıyorum ölüm maçında. Ki bilgisayarım çok kötü. 400 IPS altına düşmemek yeterli.

Ekipman inanın o kadar önemli değil. Herkesin 2K 3K vermesine gerek yok. Alıştırma yaparsanız fareyi kendi kolunuzmuş gibi kullanırsınız zaten. Benim şu an kullandığım fare MSI DS B1, CS:GO'da 30 40 kill alıyorum ölüm maçında. Ki bilgisayarım çok kötü. 400 IPS altına düşmemek yeterli.

Yo önemli.

İyi kulaklığın olmazsa iyi ses alamazsın bu sayede ses kasamazsın, skatezi kötü mouse alırsın kaymaz, yumuşak bir kablosu olmaz ayrı bir hantallık katar, sensörü kötüdür takılmalar yaşatır en azından 220IPS 30G ivmesi mümkünse daha yüksek olması faydalı daha pürüzsüz oynanır, hafif yapısı olmadığında rekabetçi oyunlarda anlık tepkilerde fazla güç kullanımına bağlı ağrılar veya ani tepkilerde hantallık gözükebilir, iyi bir mouse pad olmazsa en iyi skateze sahip olsan bile güzel bir kayma elde edemeyeceksin.

Klavye çok da önemli değil ama saydığım şeylere bakarsak evet önemli.

Ölüm maçında 30-40 kill değil normal maçta 30-40 kill almak önemli.

2K verirsin kulaklık mouse mouse pad aradan çıkarırsın ki iyi bir şey almaya kalksan bu paraya ancak alabiliyorsun. Hadi en uygunlarından aldık diyelim yine 1K'nın üzerine çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı