Valorant için HD 5450 sisteme yükseltme önerisi

Merhabalar Valorant için elimdeki sistemi yükseltmek istiyorum yeni PC alsam fazla masraf tutacak ve bütçem yok. Valorant'ı düşük ayarlarda 60-70 FPS oynatsın yeter.

Sistemim:

AMD HD 5450.
i3 550 3.20
DDR3 2 GB RAM.
250 Watt PSU.
32 Bit.
Sadece RAM'leri yükseltip PC'yi 64 Bit yapsam yine oynar mıyım? Elimden geldiğince az masraf yapmam gerekiyor. Şu an LoL'ü düşük ayarlarda 80-70 FPS oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar Valorant için elimdeki sistemi yükseltmek istiyorum yeni PC alsam fazla masraf tutacak ve bütçem yok. Valorant'ı düşük ayarlarda 60-70 FPS oynatsın yeter.

Sistemim:

AMD HD 5450.
i3 550 3.20
DDR3 2 GB RAM.
250 Watt PSU.
32 Bit.
Sadece RAM'leri yükseltip PC'yi 64 Bit yapsam yine oynar mıyım? Elimden geldiğince az masraf yapmam gerekiyor. Şu an LoL'ü düşük ayarlarda 80-70 FPS oynuyorum.

Bu sistemle maalesef 10 FPS'i üstü görmeniz imkansız.

A

Elimden geldiğince az masraf yapmam lazım o yüzden belirli bir bütçem yok sizi öneri yapın yeter bana.
Bütçeniz yok demişsiniz ama size şöyle bir öneride bulunabilirim i3-9100F ve RX560 alarak ramıda 4 yaparsan 60 FPS rahat alırsın fazlasınıda istersen en ucuzunun limkini atayım ama PSU'da çok düşük onu da değiştirmen gerek.

Düşük ayarlar yeter bana bunlar biraz fazla değil mi?

Onun için yükseltmek istiyorum zaten öneri yapar mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bak bunlar testleri 16 GB RAM ama da en yüksekde 60 veriosa 4 ya da 6 desen orta ayarlarda 120 FPS rahat oynarsın senin için toplayacağım.
A

Elimden geldiğince az masraf yapmam lazım o yüzden belirli bir bütçem yok sizi öneri yapın yeter bana.

Düşük ayarlar yeter bana bunlar biraz fazla değil mi?

2000 bütçeniz var mı? ya da 2500 size ayarlama imkanım var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bak bunlar testleri 16 GB RAM ama da en yüksekde 60 veriosa 4 ya da 6 desen orta ayarlarda 120 FPS rahat oynarsın senin için toplayacağım.

Düşük ayarlar bana yeter diyorum bu kadar fazlasına gerek yok ve o kadar bütçem yok.

2000 bütçeniz var mı? Ya da 2500 size ayarlama imkanım var.

Hayır o kadar yok yapabileceğim en fazla 800 lira falan oda biraz daha ileride parçalar ikinci elde olabilir bütçe yok çünkü.

Düşük ayarlar bana yeter diyorum bu kadar fazlasına gerek yok ve o kadar bütçem yok.

Hayır o kadar yok yapabileceğim en fazla 800 lira falan oda biraz daha ileride parçalar ikinci elde olabilir bütçe yok çünkü.

İkinci elde araştırdım kusura bakmayın ama sizin bütçeniz ancak bir parça parasını yetiyor en iyisi ben sizin sistemnizin valoranta testlerine bakayım size net bir şey diyeceiğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı