Valorant icin kablosuz fare önerisi

Selene

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Profesyonel olma yolunda Valorant oynuyorum :D ve mouse değiştirmeye karar verdim. Kablolu mouse kullanmaktan sıkıldım. Kablosu durmadan bir yerlere çarpıyor ve gecikmesi fazla. O yüzden kablosuz fareye geçmeye karar verdim. Valorant için sağlam bir mouse önerisi yaparsanız çok makbule geçer.

Bütçe : 600 ₺

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar. Profesyonel olma yolunda Valorant oynuyorum :D ve mouse değiştirmeye karar verdim. Kablolu mouse kullanmaktan sıkıldım. Kablosu durmadan bir yerlere çarpıyor ve gecikmesi fazla. O yüzden kablosuz fareye geçmeye karar verdim. Valorant için sağlam bir mouse önerisi yaparsanız çok makbule geçer.

Bütçe?

1654465987390.png
al kanka
*sırada ki*

Mouse değişince şampiyonlar ligi şampiyonu olacağına arkadaşlarımıza söz vermen gerek.:D

Garanti sizin için önemli değilse:
(Connectgame firmasının garantisi iyi değil.)

Yeni konular

Geri
Yukarı