Valorant icin kablosuz fare önerisi

gecikmesi fazla.
Yani normalde bunu kablosuz fareler için deriz ama :D.
Bütçene bağlı olarak Viper V2 Pro'dan başlayıp Ninjutso Katana'ya, Aerox 3 Wireless ve Delux M800DB'ye varan fareler önerilebilir. Bütçe belirtmen gerek. İşim bu olacak, her parayı veririm diyorsan, Ninjutso Katana veya Viper V2 Pro'ya bak derim. Özellikle Viper V2 Pro'ya.

Bütçeyi biz mi tahmin ediyoruz üstad?
vahiyle gelicek bekliyoruz.
Hocam ben konuya yazmıştım bütçemi bütçe kaybolmuş :D 600 ₺ hocam
Mouse değişince şampiyonlar ligi şampiyonu olacağına arkadaşlarımıza söz vermen gerek.:D
Hocam mousum eski ve kötü bende param oldukça ekipman yeniliyorum :D
Garanti sizin için önemli değilse:
(Connectgame firmasının garantisi iyi değil.)
Maşallah hocam hangisini alayım rampage hariç :D
Bu çok pahalı hocam o kadar bütçem yok

Yani normalde bunu kablosuz fareler için deriz ama :D.
Bütçene bağlı olarak Viper V2 Pro'dan başlayıp Ninjutso Katana'ya, Aerox 3 Wireless ve Delux M800DB'ye varan fareler önerilebilir. Bütçe belirtmen gerek. İşim bu olacak, her parayı veririm diyorsan, Ninjutso Katana veya Viper V2 Pro'ya bak derim. Özellikle Viper V2 Pro'ya.
Hocam bütçe belirtmiştim konu düzenlenmiş tekrar ekledim :)
Rampage olan listenin yarısından daha iyi.
Rmapage ile hiç iyi anılarım yok hocam tövbeliyim o markaya :D

Maşallah hocam hangisini alayım rampage hariç :D

Bu çok pahalı hocam o kadar bütçem yok
Şarjlı pil alacaksanız rival 3 wireless alın, pil tüketimi bir tık fazla olduğundan dengeleyecektir. Yok şarjlı pil almayacağım derseniz g304 alın pil tüketimi daha az. Bu arada bu rampage mouse bir istisna yurtdışında pwnage symmetrical diye geçiyor bu mouse. Pwnage güzel bir markadır.

Maşallah hocam hangisini alayım Rampage hariç :D

Bence en iyisini yapıyorsun. Günümüz kablosuz mouse düşük pil ve güzel kullanıma sahip. Şahsen kendim G700s kullanan biri olarak kablosuz satın alıp kablolu kullanmış. Bozulsa bir kere bile üzülmeyecek biriyim. Başka bir sorun var. Mouse hala bozulmadı.:D Valorant oynayan biriyim. İyi bir mouse ile iyi oyunlar dilerim. Dostlarımızın deneyimleriyle güzel bir mouse almanı canı gönülden dilerim.:)tavsiyem yok takip etmiyorum.

Bence en iyisini yapıyorsun. Günümüz kablosuz mouse düşük pil ve güzel kullanıma sahip. Şahsen kendim G700s kullanan biri olarak kablosuz satın alıp kablolu kullanmış. Bozulsa bir kere bile üzülmeyecek biriyim. Başka bir sorun var. Mouse hala bozulmadı.:D Valorant oynayan biriyim. İyi bir mouse ile iyi oyunlar dilerim. Dostlarımızın deneyimleriyle güzel bir mouse almanı canı gönülden dilerim.:)tavsiyem yok takip etmiyorum.
Teşekkür ederim hocam sizede iyi oyunlar dilerim :)
Şarjlı pil alacaksanız rival 3 wireless alın, pil tüketimi bir tık fazla olduğundan dengeleyecektir. Yok şarjlı pil almayacağım derseniz g304 alın pil tüketimi daha az. Bu arada bu rampage mouse bir istisna yurtdışında pwnage symmetrical diye geçiyor bu mouse. Pwnage güzel bir markadır.
Dediğiniz markayı araştıracağım hocam rival 3 listem de mevcut

Hocam bütçe belirtmiştim konu düzenlenmiş tekrar ekledim :)

Rmapage ile hiç iyi anılarım yok hocam tövbeliyim o markaya :D
Bütçe artabiliyorsa Delux M800DB önerebilirim, Wraith hoverpad alır tatlı hale getirirsin. G305 alınabilir. Rival 3 Wireless alınabilir. Ama Rival 3 Wireless pil canavarı, o yüzden çok tavsiye etmek istemiyorum. Su gibi pil emiyor. Delux M800DB 680 Lira. Skatez almak 70-80 lira, totalde 760'a patlar. Buraya kadar çıkacağına Rampage Fury Z'de alınabilir. Orijinali farklı bir fare. Pwnage'e ait. İnceleme: Rampage Fury Z inceleme ve uzun kullanım testi

Delux M800DB'nin skatezleri yanlış bilmiyorsam çok iyi değildi. Yanlış biliyor da olabilirim. Yeni skatez almak gerekmeyedebilir.

Geri
Yukarı