Valorant için koçluk alınır mı?

Merhaba. Valorant'ta koçluk satın almayı planlıyorum da, aranızda hiç alan var mı? Doğru öneriler veriyorlar mı? Oyununuz üzerinde etkisi oldu mu? Buraya yazar mısınız?

Koçtan koça değişir, bence koçluk almak bir tık gereksiz aimini DM ve poligonda geliştirebilirsin oyun bilgisi içinde profesyonel maçları takip edersen sana katkısı olacağını düşünüyorum. Ama yine de sana kalmış.

Arkadaşım bir oyunu daha iyi oynamak istiyorsan bunu parayla sağlayamazsın. Sen istiyorsun ki bir şey yapaym şak daha iyi oynamaya başlayayım. Bunlar zamanla, emekle olacak şeyler. Nasıl odana birisi geldiğinde direkt kafasına bakacak şekilde gözlerini çevirebiliyorsan aynısını oyunda da yapabilmen gerek daha iyi bir oyuncu olabilmen için. Bu da sürekli oynamaktan geçiyor, 15-16 yaşındaki "koç" olduğunu iddia eden ergenlerden değil :D

Hocam ben.

Arkadaşım bir oyunu daha iyi oynamak istiyorsan bunu parayla sağlayamazsın. Sen istiyorsun ki bir şey yapaym şak daha iyi oynamaya başlayayım. Bunlar zamanla, emekle olacak şeyler. Nasıl odana birisi geldiğinde direkt kafasına bakacak şekilde gözlerini çevirebiliyorsan aynısını oyunda da yapabilmen gerek daha iyi bir oyuncu olabilmen için. Bu da sürekli oynamaktan geçiyor, 15-16 yaşındaki "koç" olduğunu iddia eden ergenlerden değil :D

Benim zaten aimim var immortal 2 oyuncusuyum. Sadece hala gamesensimin az olduğunu düşünüyorum.

Şu an önceki rount analizi yapıyorum fakat çok bir işe yaramıyor.

Oyunlar için koçluk almanın saçmalık olduğunu düşünüyorum ve bir türlü anlam veremiyorum. Özellikle Valorant gibi bir oyun için. Size o oyunda ne gibi bir taktik verebilir o koç, tek yapmanız gereken aiminizi geliştirmeniz.

Oyunlar için koçluk almanın saçmalık olduğunu düşünüyorum ve bir türlü anlam veremiyorum. Özellikle Valorant gibi bir oyun için. Size o oyunda ne gibi bir taktik verebilir o koç, tek yapmanız gereken aiminizi geliştirmeniz.

Dostum yukarıda yazdığımı okur musun?

Yüksek elolarda gamesense aimden daha önemli.

Geri
Yukarı