Valorant için mouse önerisi

H1p3r

Hectopat
Daha fazla  
Razer DeathAdder V2 beğendim ama sıfırına param yetmiyor. İkinci el alacağım. Ne diyorsunuz? Başka mouse var mıdır seçenek?

DeathAdder bende vardi, 2 sene sonra cift tiklama ve missclick sorunlari ortaya cikti, haricinde cok guzel Mouse'tu her seyiyle memnundum ama erken veda ettim. Ikinci el alacaksan az kullanilmis olsun. Su anda ise SteelSeries Aerox 3 Wireless kullanıyorum. Asla tavsiye etmem.

DeathAdder bende vardi, 2 sene sonra cift tiklama ve missclick sorunlari ortaya cikti, haricinde cok guzel Mouse'tu her seyiyle memnundum ama erken veda ettim. Ikinci el alacaksan az kullanilmis olsun. Su anda ise SteelSeries Aerox 3 Wireless kullanıyorum. Asla tavsiye etmem.

DeathAdder V2 modelinde Razer switchler var dolayisiyla cift tiklama sorunu yasamaniz imkansiz. Switchlerinin calisma sekli digerlerinden farkli.

Essential modelinden bahsediyorsunuz sanirim, o zaten V2 ile mukayese edilebilecek model degil, V2 cok daha iyi. Deneyim paylasmadan once farenin modeline de dikkat etmelisiniz.

Konuya gelirsem de klasik ROG Keris oneririm, yukarida da onerilmis zaten.

DeathAdder V2 modelinde Razer switchler var dolayisiyla cift tiklama sorunu yasamaniz imkansiz. Switchlerinin calisma sekli digerlerinden farkli.

Essential modelinden bahsediyorsunuz sanirim, o zaten V2 ile mukayese edilebilecek model degil, V2 cok daha iyi. Deneyim paylasmadan once farenin modeline de dikkat etmelisiniz.

Konuya gelirsem de klasik ROG Keris oneririm, yukarida da onerilmis zaten.
ROG Keris için negatif noktalar var mı acaba?

100 TL için uğraşmam diyorsanız Mediamarkt'ta 1050 TL. Bütçeniz bu civarda diye düşünüp bu ürünü önerdim.

750 liraya hayir, eksi yonu yok.
Bende DA V2 var hali hazırda gündelik kullanım amacıyla ama Glorious Model O Minus Wireless için bozulsa veya garantiye gitse bir yedeği yok. Ona yedek amaçlı aldım ben de şimdi. BÜyük ihtimalle 1 2 aya gfiyatı fırlayacaktır. İçinde yedek switch ve skatezler de çıkıyor gördüğüm kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı