Valorant için sistem toplama

Bahsettiğin siteye baktım fakat para birimleri, dili bana karışık geldi. Translate etmeye çalıştım ama sağlıklı şekilde sistemleri inceleyemiyorum.
Fakat o bütçeyle bu veya buna benzer bir sistem alırsan günümüzdeki oyunların tamamını neredeyse en yüksek ayarda oynayabilirsin. Hele Valorant'ı ultra ayarlarda 4k çözünürlükle 144fps bile oynayabilirsin.
Hocam onun kargo parası var.

Bunun sadece kendisi 3000 manat
Diğer donanımlar için "olursa sevinirim" yazdığın için olursa iyi olur ama olmasa da olur gibi bir şey arıyorsun sandım. Kusura bakma. Ekran kartı ve işlemciyi bir model düşürürsek bütçeni sağlayabiliriz. Klavye-fare meselesi kolay. 350Tl gibi bir bütçeye ikisi hallolur. Asıl mesele monitör. 144HZ almanı öneriyorum çünkü sistemin bu hızı kaldıracaktır. Bence önce diğer donanımları seç, hallet ve kalan bütçeyle kasa bakalım.

Hocam yazıları fazla anlayamadım ama şöyle bir şey yaptım ama yinede size daha bilgili birisini etiketliyeyim @messinicocugu
Screenshot_20220801_194932_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20220801_194937_com.android.chrome.jpg

Diğer donanımlar için "olursa sevinirim" yazdığın için olursa iyi olur ama olmasa da olur gibi bir şey arıyorsun sandım. Kusura bakma. Ekran kartı ve işlemciyi bir model düşürürsek bütçeni sağlayabiliriz. Klavye-fare meselesi kolay. 350Tl gibi bir bütçeye ikisi hallolur. Asıl mesele monitör. 144HZ almanı öneriyorum çünkü sistemin bu hızı kaldıracaktır. Bence önce diğer donanımları seç, hallet ve kalan bütçeyle kasa bakalım.
Tamamdır.

Mouse var bende.

1659374325171.png

Buyrun. Sadece hard disk eklemedim. Disk olarak sadece 250GB'lık Kingston M2 SSD var. Sormak istediğiniz bir şey olursa sorun.

Dosya Ekleri

• 1659374036142.png
    1659374036142.png
    80,8 KB · Görüntüleme: 15

Geri
Yukarı