Valorant için sistem toplama

Sepultura44

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşım için sistem bakıyoruz PC olarak 7500F ve 7800XTLI bir sisteme baktık linkini aşağı bırakıyorum.

Kendisi en az 240Hz bir monitör istiyor monitörün linkini gene aşağı bırakıyorum.

Bu sistem alınır mı? Yoksa daha iyi önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım için sistem bakıyoruz PC olarak 7500F ve 7800XTLI bir sisteme baktık linkini aşağı bırakıyorum.

Kendisi en az 240Hz bir monitör istiyor monitörün linkini gene aşağı bırakıyorum.

Bu sistem alınır mı? Yoksa daha iyi önerileriniz var mı?
Monitör

Her oyunu oynarmış ama ağırlıklı Valorant oynayacağını söylüyor.
Valorant için çok yüksek bütçeyle 4070 falan gerekmez onu baştan söyleyeyim. Yukarıda ki arkadaşa ithafen. Eğer Valorant ağırlıklı olacaksa güzel bir işlemci üstüne orta segment bir ekran kartı gayet yeterli olacaktır 300+ FPS için Valorant'ta.

Valorant için çok yüksek bütçeyle 4070 falan gerekmez onu baştan söyleyeyim. Yukarıda ki arkadaşa ithafen. Eğer Valorant ağırlıklı olacaksa güzel bir işlemci üstüne orta segment bir ekran kartı gayet yeterli olacaktır 300+ FPS için Valorant'ta.
Parası varken iyisini alsın ne alaka. Hem başka oyunda oynayacak demiş.

Parası varken iyisini alsın ne alaka. Hem başka oyunda oynayacak demiş.
Zaten paran varken en iyisini al geç bu Türkiye şartlarında fakat Valorant için abartılı bir sistem dizmeye gerek yok. Para daha iyi değerlendirilebilir. Mesela yatırım gibi? YTD. Tabi ben sadece fikir sunuyorum. Valorant için 4070 gerekmediğini söylüyorum. Farklı oyunlar oynamak istiyorsa (ki ben sanmıyorum) orta segment bir ekran kartıylada gayet iyi oynar.

Zaten paran varken en iyisini al geç bu Türkiye şartlarında fakat Valorant için abartılı bir sistem dizmeye gerek yok. Para daha iyi değerlendirilebilir. Mesela yatırım gibi? YTD.
Sen bu sistemi alınca bı nevi yatırım yapmış oluyorsun zaten. Ne yapacak bu adam ilerde canı AAA kalite oyun oynamak isteyince yeni sistemmi alacak.

Sen bu sistemi alınca bı nevi yatırım yapmış oluyorsun zaten.
Nasıl mesela? 20 bine aldığın sistemi 2 yıl sonra 40 bine mi satmayı düşünüyorsun?

Ne yapacak bu adam ilerde canı AAA kalite oyun oynamak isteyince yeni sistemmi alacak.
Bir parça eklemeyle sistemi yükseltebilir. Ben sadece ekran kartı değişerek çoğu AAA oyunu oynamaya başladım.

Geri
Yukarı