Valorant için vandal skin önerisi

Çoğu skinle uzun süre oynadım ancak en iyi hissiyat Delipop gibi geliyor. Biraz yavaş sıkıyormuş gibi geliyor ancak hs atmak çok rahat. Önerim delipopdur.

Mağzaya gelmiyor ki Gece Pazarı'na da çöp geldi ticket attım yok RGX kelebek bekliyorum yok oydu yok buydu yani getirmemek için ellerinden geleni yapıyolar 740 gün asil bekkleyen adam var.

Sende ışık var mı hseapta 2.300 VP var asil bekliyorum 3 haftadır.

Işık bende yok ama duomda vardı, açıkçası ben bile sıkıldım uzun kullanmada zevk vermiyor ama ara ara kullanınca çok sarıyor.

Yağmacı istiyordum ama önce asil geldi mağazama o yüzden onu aldım, bu 2 skin iyidir tercih edebilirsiniz gerek renk gerek atış hissiyatı.

Yağmacı istiyordum ama önce asil geldi mağazama o yüzden onu aldım, bu 2 skin iyidir tercih edebilirsiniz gerek renk gerek atış hissiyatı.
bana gelse alacağım ama gelmiyor bir türlü riota ticket attım diyo ki rgx kelebek bekliyorum gee pazarında asil gelsin falan diyo vermemk icin her şeyi yapıyolar yani bence istediğin skini alabilmen lazım

mağzaya gelmiyo ki gece pazarına da çöp geldi ticket attım yok rgx kelebek bekliyorum yok oydu yok buydu yani getirmemek için ellerinden geleni yapıyolar 740 gün asil bekkleyen adam var

sende ışık var mı hseapta 2.300 vp var asil bekliyorum 3 haftadır
Mağaza zor ya skin sayısı arttıkça gelme olasılığı düşüyor, bazı skinleri 1 seneden fazla bekledim. Çok fazla skin almıyorsan teşvik etmek için güzel skinler gelir sürekli ama.

Geri
Yukarı