Valorant için Win 8.1 Embedded Industry Pro vs Windows 10 2016 LTSB

Haklısınız gibi duruyor.

Komedi olsun diye yazmıştım ama Wine ile açabiliyorsunuz.
Açamazsın tespit edilirse ban ihtimali yüksek wine basit bir programda bile hata verme olasılığı yüksek valorantı nasıl açıyormuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açamazsın tespit edilirse ban ihtimali yüksek Wine basit bir programda bile hata verme olasılığı yüksek Valorant'ı nasıl açıyormuş.

Belki o oyunda koruma var ama ben şu an Linux'tan yazıyorum ve 5-10 FPS fark olsa da açıp gayet güzel oynayabilirsiniz koruması olmayan oyunları.

Açamazsın tespit edilirse ban ihtimali yüksek Wine basit bir programda bile hata verme olasılığı yüksek Valorant'ı nasıl açıyormuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Vanguard rootkit tarzi bir modul kullandigindan Wine veya vm uzerinde acamazsiniz.

Belki o oyunda koruma var ama ben şu an Linux'tan yazıyorum ve 5-10 FPS fark olsa da açıp gayet güzel oynayabilirsiniz koruması olmayan oyunları.
Ekran resmi at o zaman buraya inanmıyorum ben.

Vanguard rootkit tarzi bir modul kullandigindan Wine veya vm uzerinde acamazsiniz.
Ben açmaya çalışmıyorum diğer arkadaş deniyormuş hatta açmış oynuyormuş...

i3-550 veya dengi bir islemci.
4 veya 8 GB DDR3 RAM.
HD6570 1GB 128bit.
250GB HDD.

Win 8.1 embedded industry Pro vs Windows 10 2016 LTSB.
Hangi sürüm kurulmalı, Valorant oynanacak.

Hocam ikisinde de Valorant oynayamasınız ayrıca bu gereksinimle 10 FPS anca alırsınız belki de hiç calıştıramasınız.

Sistem kötü ama MB : Warband atıyım

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü - 2024-03-25 21-09-46.png
    Ekran Görüntüsü - 2024-03-25 21-09-46.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 20
Hocam ikisinde de Valorant oynayamasınız ayrıca bu gereksinimle 10 FPS anca alırsınız belki de hiç calıştıramasınız.

Video eski olsa bile en az 40 FPS alirim bu sistemle.

Geri
Yukarı