Valorant İncelemem

Valorant oyununun betasına seçilmiştim fakat bilgisayarım oyunu kaldıracak düzeyde değildi. Yeni bilgisayar almak şu zamanıma denk geldi. Lafı uzatmadan incelememi söyleyim. 2 Haftalık Valorant oynayışımda şunu fark ettim oyunun TR serverleri kötü. Veletler mi dersin ana bacı giren mi dersin çok. Mesela bir örnek vereyim ilk oynadığım gün Map'i pek bilmiyordum. Bizim takımdan biri başladı iki saat ana bacı sövmeye. Bende 2 hafta boyunca takım arkadaşlarımın sesini kapatmak zorunda kaldım. Oynanış dersek gayet güzel bir sistemi var. Karakterlerin hepsinin ayrı bir özelliği olması beni benden aldı diyebilirim. Silahlar dersek farklılık olmuş gayet beğendim. Bıçak konusuna gelirsek nedense pek beğenemedim. Sonuç olarak oyunun içeriği gayet güzel fakat TR serverleri kötü. CS:GO'yu geçebilir mi orasını bilemem fakat hile konusunda bayağı bir gelişmiş Valorant var karışımızda. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.
Hocam Bişeyi unutmuşsunuz. Toxic olup toxic lere küfredenler.

Çocuğun biri 12 yaşında sağ olsun anneme babama dedeme doğacağı kesin olmayan çocuğuma arkadaşlarıma öğretmenime yine kesin olacağı belli olmayan karıma küfür etti. Çok mutluyum.

Maalesef sizin de bahsettiğini gibi oyun içerisinde küfür kullanan insan sayısı çok fazla. Bunun oyunla veya oyunun nasıl olduğuyla zerre alakası yok bana göre. Bu tamamen eğitim ve kişinin kendi karakteri ile alakalı bir durum. Böyle insanlara denk geldiğiniz zaman sohbet penceresinden o kişiyi susturup oyununuza devam etmenizi öneririm.

Oyun ücretsiz olduğu için 7-8 yaşındaki veletler sorun arada kayıt alıp Cimer'e gönderiyorum.
Vatanı korudunuz. cCc
Oyunun hilesi var ve dolu dolu kullanıyorlar. Merak etmeyin. :)
Hocam dolu değil ama kolayca yapılabiliyor. 7 yaşındaki çocuklar hile bulamadığı için pek sorun yok ama Python ile 2 saatte aimbot yapabiliyorsunuz.

Valorant oyununun betasına seçilmiştim fakat bilgisayarım oyunu kaldıracak düzeyde değildi. Yeni bilgisayar almak şu zamanıma denk geldi. Lafı uzatmadan incelememi söyleyim. 2 Haftalık Valorant oynayışımda şunu fark ettim oyunun TR serverleri kötü. Veletler mi dersin ana bacı giren mi dersin çok. Mesela bir örnek vereyim ilk oynadığım gün Map'i pek bilmiyordum. Bizim takımdan biri başladı iki saat ana bacı sövmeye. Bende 2 hafta boyunca takım arkadaşlarımın sesini kapatmak zorunda kaldım. Oynanış dersek gayet güzel bir sistemi var. Karakterlerin hepsinin ayrı bir özelliği olması beni benden aldı diyebilirim. Silahlar dersek farklılık olmuş gayet beğendim. Bıçak konusuna gelirsek nedense pek beğenemedim. Sonuç olarak oyunun içeriği gayet güzel fakat TR serverleri kötü. CS:GO'yu geçebilir mi orasını bilemem fakat hile konusunda bayağı bir gelişmiş Valorant var karışımızda. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.

Bende 2-3 hafta oynadım CS:GO'da biraz aim sorunu yarattığı için bıraktım ayrıca; Map'i bilseniz bile küfür yiyosunuz merak etmeyin. Ama bunu sadece Valorant'a yorumlamak yanlış olur her rekabetçi oyununda bu tarz kişiler oluyor.

Geri
Yukarı