Valorant instalock atanlara çözüm nasıl bulunur?

BlackDread

Hectopat
Her oyun istisnasız bu oluyor ama hiç sekmiyor. Saniyesinde Reyna, Jett çekip maçta hiçbir şey yapmayanlardan artık sıkıldım. Sövüyorsun olmuyor sakin kalayım diyorsun olmuyor nereden tutarsan tut elinde kalıyor. Ben gözcü ya da öncü oynarım elimden gelenin fazlasını yaparım info veririm bireysel hareket etmem ama artık bende bu şekilde oynayacağım. Hayır şu hareketi yapıp insanların emeğini hiç etmekten ne anlıyorlar bilmiyorum. Bu tür durumların Riot'un un da umurunda olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

Pre bulmaktan başka şansınız yok, illa çıkıyor böyleleri.

Her oyun istisnasız bu oluyor ama hiç sekmiyor. Saniyesinde Reyna, Jett çekip maçta hiçbir şey yapmayanlardan artık sıkıldım. Sövüyorsun olmuyor sakin kalayım diyorsun olmuyor nereden tutarsan tut elinde kalıyor. Ben gözcü ya da öncü oynarım elimden gelenin fazlasını yaparım info veririm bireysel hareket etmem ama artık bende bu şekilde oynayacağım. Hayır şu hareketi yapıp insanların emeğini hiç etmekten ne anlıyorlar bilmiyorum. Bu tür durumların Riot'un un da umurunda olduğunu düşünmüyorum açıkçası.
Tek çare oyunu bırakmak ve açıkcası bunun için oyuncuya küfür edilmesi kötü bir seçenek.Ben de oynuyordum ama toksikler ve troller yüzünden bıraktım.

İnstalock uygulamaları var onları kullanabilirsiniz son çare bende yoru instalock atıyorum başka ajan alışamadım eğer karşılaşırsak kızmayın :D

Pek bir çözümü yok. Bunu yapan genelde çocuk oluyor. Takmamaya çalışın, yeri geldiğinde sövün.
Ya bir takmıyorum iki oluyor üçte patlak veriyor . Sırf böyle böyle kazanacağım maçların çoğunu verdim. Kıran kırana geçen maçta lose alsam zaten zoruma gitmez ama böylesi çok canımı sıkıyor.

Ya bir takmıyorum iki oluyor üçte patlak veriyor . Sırf böyle böyle kazanacağım maçların çoğunu verdim. Kıran kırana geçen maçta lose alsam zaten zoruma gitmez ama böylesi çok canımı sıkıyor.
Aynısı CS için de geçerli, instalock olmasa bile saçma sapan hareketler yapan insanlardan oynanmıyor. Seçkin olsa bile ya aşırı kötü oynuyorlar, ya da trollüyorlar. Sırf bu yüzden maç tarihi ekranım kafamı masaya gömmekten akan kanımdan daha kırmızı.

Yeni konular

Geri
Yukarı