Valorant istediğim skini alamaz mıyım?

Fahrenheitt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Valorant'ta ejderha skini var, ancak çok güzel bir sistemi olan oyunda sanırım istediğimiz skini almak için sezonun gelmesini beklememiz gerek. Ya deli etti bu oyun beni, parasını da vereyim diyorum oyun diyor "sezonu bekleyeceksin!". Markette alt kısımda da yok aradığım skin. Yani bu nasıl bir mantık nasıl bir sistem biri anlatabilir mi?

Her gün oyundaki rastgele skinler o aşağıdaki kutucuklara düşüyor. RASTGELE.

Bir arkadaşım vardı, riota ticket yazdı. 2 Aydır bekliyorum ejder skini gelmedi. Riot ta ona cevap yazmış hallederiz gibi (tabii tam olarak böyle yazmadılar) Ertesi gün mağazasına ejder skini geldi.

Yani riota ticket atmayı deneyebilirsin. Ya da bekleyeceksin yapacak birşey yok.

Her gün oyundaki rastgele skinler o aşağıdaki kutucuklara düşüyor. RASTGELE.

Bir arkadaşım vardı, riota ticket yazdı. 2 Aydır bekliyorum ejder skini gelmedi. Riot ta ona cevap yazmış hallederiz gibi (tabii tam olarak böyle yazmadılar) Ertesi gün mağazasına ejder skini geldi.

Yani riota ticket atmayı deneyebilirsin. Ya da bekleyeceksin yapacak birşey yok.
Deneyeceğim bakalım ne olacak.

Merhaba, Valorant'ta ejderha skini var, ancak çok güzel bir sistemi olan oyunda sanırım istediğimiz skini almak için sezonun gelmesini beklememiz gerek. Ya deli etti bu oyun beni, parasını da vereyim diyorum oyun diyor "sezonu bekleyeceksin!". Markette alt kısımda da yok aradığım skin. Yani bu nasıl bir mantık nasıl bir sistem biri anlatabilir mi?

Her gün rastgele skinler gelir. Benim arkadaşım 3 ay beklemişti delipop hançer almak için. Yani beklemeniz lazım.

Her gün oyundaki rastgele skinler o aşağıdaki kutucuklara düşüyor. Rastgele.

Bir arkadaşım vardı, riota ticket yazdı. 2 aydır bekliyorum ejder skini gelmedi. Riot'ta ona cevap yazmış hallederiz gibi (tabii tam olarak böyle yazmadılar) ertesi gün mağazasına ejder skini geldi.

Yani riota ticket atmayı deneyebilirsin. Ya da bekleyeceksin yapacak bir şey yok.

Kesinlikle reddediyorlar ama birkaç kişiye daha olduğunu görmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı