Valorant kaç yaş için uygun?

Valorant kaç yaş artı?
10 Yaşındaki kuzenim oynamak istiyor da.
O oyunda pek de ciddiye alınacak kadar şiddet yok 10 yaş için. Olsa bile özenmez diye düşünüyorum. Fakat şiddet olayı şöyle dursun, kuzeniniz oyuna başladıktan sonra küfür edecek, yeni küfürler de öğrenecek, sinirleri bozulacak ve en kötüsü bağımlı olacak. Bir de 10 yaşında olduğu için kötü oynadığını düşünürsek bu maddelerin iki katı etkisini düşünün.

O oyunda pek de ciddiye alınacak kadar şiddet yok 10 yaş için. Olsa bile özenmez diye düşünüyorum. Fakat şiddet olayı şöyle dursun, kuzeniniz oyuna başladıktan sonra küfür edecek, yeni küfürler de öğrenecek, sinirleri bozulacak ve en kötüsü bağımlı olacak. Bir de 10 yaşında olduğu için kötü oynadığını düşünürsek bu maddelerin iki katı etkisini düşünün.
İradeli insanlar 18'li yaşlarda oyunlardaki alışkanlıkları bırakıyor. Bırakmayanları da görüyoruz zaten..

Küfür olmasa bence 9 gibi çünkü PUBG'da küfür olmasına rağmen 6 yaşındakiler giriyor.

Eli fare tutan oynar. Benim elim fare tutmaya başladığı gibi 6 yaşımda CS 1.6 oynamıştım :D Sesli sohbet kapanıyor mu hatırlamıyorum ama oynarken öyle bir tuş varsa ona tıklayın. Zaten gerçek adam parçalama görüntüleri filan yok ki. CS GO desen tamam da Valorant da doğru düzgün kan bile yok. Tabii için rahat etmezse ayarlardan kapatabilirsin. (İnternet kafede oynadığım için daha fazla para ödememek için hiç bakamadım böyle ayarlar var mı diye :D ama birisi var yazmıştı.)

Geri
Yukarı