Valorant kalıcı olarak oyundan uzaklaştırdı

1lber

Centipat
Daha fazla  
Bugün 17:30'da eve gelince Pearl'de maç girdim ve oyunu 8-1 kaybediyorken bir anda oyun dondu ve üçüncü parti yazılımdan kalıcı olarak uzaklaştırıldım ve oyun oynarken arkada sadece MSI Afterburner ve Razer Cortex açıktı ve hesaba da para yatırmıştım. Banı ticket atarak falan açabiliyor muyuz, yoksa açamıyor muyuz? Yardım edin.

uzaklaştırma.PNG

Bugün 17:30'da eve gelince Pearl'de maç girdim ve oyunu 8-1 kaybediyorken bir anda oyun dondu ve üçüncü parti yazılımdan kalıcı olarak uzaklaştırıldım ve oyun oynarken arkada sadece MSI Afterburner ve Razer Cortex açıktı ve hesaba da para yatırmıştım. Banı ticket atarak falan açabiliyor muyuz, yoksa açamıyor muyuz? Yardım edin.

Eki Görüntüle 1468065

Riot destek ile görüş. Buraya yazdıklarını aynen onlara ilet geri dönüş yaparlar.

Eki Görüntüle 1468065
Donanım banı mı atılmış? Farklı hesaptan girebiliyor musun?

İstersen Riot müdürüne yalvar, hile konusunda hiçbir şey yapmıyorlar haklı haksız umurlarinda değil. Bani bir şekil kaldırsın ama hiçbir türlü o hesaba bir daha giremezsin. Ticket atmak ise yaramicaktir.

Sadece MSI Afterburner'dan ban yemezsin. Ben de oynuyorum ve arkada MSI Afterburner da dahil bin bir türlü program açık, ban yemedim. Hile kullanmadığın sürece ban yiyeceğini düşünmüyorum. İstersen Riot'un ofisine git yalvar, ağla, o banı açmazlar.

Ticket üzerinde başvuru yapmaktan başka çare yok.
Ne de olsa Riot çalışanı değiliz. Bildiğim kadariyla bot cevapliyor ama mail yolunu deneyiniz.

Geri
Yukarı