Valorant kalıcı olarak uzaklaştırdı

UmutCCAN

Decapat
Valorant sebepsizce kalıcı uzaklaştırma yedim. Oyun içine herhangi bir erişimim ticket attım cevapta güvenlik ihlali ve birden fazla IP ve coklu doğrulama dediler. Kısacası ve ben hesabımı satış ve takas yapmadım doğrulama vardi tek 1 kere internet kafeye gittim ve otomatik kaydete basmadan giriş yaptım. Çıkarken de oturumu kapattım. Yardımcı olur musunuz geri alabilir miyim?

@UmutCCAN belki oturduğun masada daha önce farklı bir kişi hile açmış olabilir. Onu da bilemeyiz.

Hocam arkadaş kendi hesabıyla giriş yaptığına göre ortak bir hesap kullanımı olmamış. Arkadaştan önce oynayan adam hile vb açsa bile o hesabın banlanması gerekmiyor mu? Ama yüklü dosyalardan bahsediyorsanız onu bilemem olabilir.

@Yunuss0, Valorant'ın AC sistemi çok değişik. Örneğin, ben "A" bilgisayarında hile açıp banlandım. O bilgisayardan oyuna giren tüm hesaplar tehlikeye giriyor. Zamanında bizzat denenmiştir.

Hocam bende 1 yıldır LoL'e girmiyordum ve en son girdiğimde ban yediğimi görmüştüm. Desteğe 1 yıldır LoL'e girmediğimi ve girdiğimde ise ban yediğimi gördüğümü söyledim. Destekte bana "hesabına izinsiz giriş yapıldığını gördük ve banını kaldırdık. Şimdilik şifreni sıfırlıyorum yeni bir şifre oluştur ve hesabını kimseyle paylaşma" tarzında bir cevap gelmişti. Sizde, hesabınızı kimseyle paylaşmadığınızı, izinsiz giriş olmuş olabileceğini söyleyin, belki yardımcı olurlar. (bu arada 1 yıldır hesaba girmediğim için hesabımın kullanıldığından haberim yoktu. Bahane olsun diye öyle yazmadım desteğe)

Yeni konular

Geri
Yukarı