Valorant kalıcı olarak oyundan uzaklaştırdı

MSI Afterburner ve Razer Cortex gibi popüler yazılımlardan kaynaklı bu tür banlanma yaşanması bana pek olası gelmiyor. Bu programları kullanan herkesin banlanması lazım. Yanlış hatırlamıyorsam Valorant beta sürecindeyken GPU Tweak'te buna benzer bir sorun yaşanıyordu ve hemen çözülmüştü. Böyle bir sorun olsa şimdiye kadar çoktan çözülürdü gibi geliyor.
Logitech G Hub sebebiyle banlananlar da var.

Kanka ne azmıştın nasıl açmıştın söyler misin?

Ben 2-3 kere ticket attım zaten bot yazmıyor temsilci cevap variyor ben sorunumu anlatmıştım bilgisayarımda hiçbir şekilde 3.partı uygulama olmadığına dair ekran görüntüsü atmıştım 7 veya 8 güne e-postama sorununuzu düzelttik die mesaj gelmişti ticket yazmalısın.

Eğer hile kullanmadıysan ortaya çıkar zaten o konuda için ferah olsun. Hangi dosyadan ban yediğini bulur zaten Riot. Log dosyaları varsa bilgisayarında onları senden incelemek için isteyebilir. Riot Türkiye çalışanların bazıları işlerini çok iyi biliyor, bazıları da bilmiyor. Riot USA, daha iyi bu konuda. Türkiye'den olumlu cevap gelmezse İngilizce olarak ticket'ı USA'ya at. Merak ettiğim iki soru var.
Skin programı veya Valorant'la alakalı herhangi bir program kullandın mı?
Riot'un Client veya Valorant'ın kendi dosyalarıyla elle oynadın mı?
Eğer cevapları ikisi içinde hayırsa false detectten banı açarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı