Valorant Karaborsa Classic alınır mı?

mehmetcbb

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PALIT GTX 1660 6GB

Intel Core i3 10100F

MSI H510M-K PRO

Kingston 2x16GB DDR4 RAM

240GB HP SSD

2TB Western Digital HDD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 825 VP'ye karaborsa classic gelmiş. Ben classice zaten skin alacaktım ama classic içi 1775 çok geliyordu. Bunu almalı mıyım?

Arkadaşlar 825 VP'ye karaborsa classic gelmiş. Ben classice zaten skin alacaktım ama classic içi 1775 çok geliyordu. Bunu almalı mıyım?
Hocam,oyun içi envanterinizi söyleyebilir misiniz ? ben yerinizde olsam 2.-3.Vandal/Phantom skinini almaya çalışırım ancak eğer sizde bunlardan varsa neden olmasın

Arkadaşlar 825 VP'ye karaborsa classic gelmiş. Ben classice zaten skin alacaktım ama classic içi 1775 çok geliyordu. Bunu alınır mı?

Bence alınmaz Asil classic daha iyi onun gibi bitiriş animasyonu olan bir skin gelirse alınabilir.

Hocam, oyun içi envanterinizi söyleyebilir misiniz? Ben yerinizde olsam 2.-3.Vandal/Phantom skinini almaya çalışırım ancak eğer sizde bunlardan varsa neden olmasın

4 Vandal skini 1 Phantom skini 6 bıçak skini spectre op sheriff ghost marshal Odin skinleri var.

Arkadaşlar 825 VP'ye karaborsa classic gelmiş. Ben classice zaten skin alacaktım ama classic içi 1775 çok geliyordu. Bunu alınır mı?

Almazdım sadece asil classic güzel ama her şekil para yatırmazdım Valorant'a.

Yeni konular

Geri
Yukarı