Çözüldü Valorant karakter seçim ekranı geç geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

itachisanv

Centipat
Daha fazla  
Valorant'ta grafik oynamaları yaparak FPS oyun içinde 90-140 arası yükselttim, herhangi bir FPS sıkıntım olmamasına rağmen ajan seçme ekranı gelmiyor ya da ajan seçme ekranı gelip ajanlar gelmiyor. Oyun geç açılıyor. Ne yapmalıyım?
i5 8250U CPU - 4 GB RAM - MX110 ekran kartı - 1TB HDD -35 Mbps net.
HDD yerine SSD kullansam sorunum düzelir mi?

Çözüm
Bende de aynısı oluyordu, önceden hard disktde kuruluydu Valorant, sonra sildim SSD'ye kurdum düzeldi.
Valorant'ta grafik oynamaları yaparak FPS oyun içinde 90-140 arası yükselttim, herhangi bir FPS sıkıntım olmamasına rağmen ajan seçme ekranı gelmiyor ya da ajan seçme ekranı gelip ajanlar gelmiyor. Oyun geç açılıyor. Ne yapmalıyım?
i5 8250u CPU - 4 GB RAM - MX110 ekran kartı - 1TB HDD -35 Mbps net.

Hocam, Windows 8.1 kurun. Droplar kalkabilir. Ayrıca karakter seçme ekranı da daha hızlı gelir.

Teşekkür ederim ilk fırsat ile ssd'ye geçiş yapıcam umarım çözülür .d
kanka bunlar hikaye maça girmeden önce fps i 60 ya da 30 kısıtla maç içinde kısıtlamayı kaldır %100 dğzeliyor
i5 8250U CPU - 4 GB RAM - MX110 ekran kartı - 1TB HDD -35 Mbps net.

Kanka bunlar hikaye maça girmeden önce FPS'i 60 ya da 30 kısıtla maç içinde kısıtlamayı kaldır %100 düzeliyor.

Geri
Yukarı