Valorant kısa sürede aim nasıl geliştirilir?

AsparV0

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun zamandır Valorant ve FPS oyunları oynamıyorum ve bu yüzden aim'im çöp oldu, aim'imi geri kazanmak için neler yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar uzun zamandır Valorant ve FPS oyunları oynamıyorum ve bu yüzden Aim'im çöp oldu, Aim'imi geri kazanmak için neler yapabilirim?

Bol bol polygon hocam, ilk başta kolay sonra zorlaştırarak. Kısacası eliniz aim konusuna alışana kadar tekrar yapmak. Ve ayrıyetten steam'de aim lab diye bir program var o da yardımcı olabilir diye tahmin ediyorum

Arkadaşlar uzun zamandır Valorant ve FPS oyunları oynamıyorum ve bu yüzden Aim'im çöp oldu, Aim'imi geri kazanmak için neler yapabilirim?

Deatmatch girerek ve poligon bölümünde çalışabilirsiniz. Ayrıca Aim Lab işinize yarayabilir. Tabii bunu başarmak için düzenli çalışmanız gerekir.

Hocam peki düzenli bir çalışma planı önerebilir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki programı uygulayabilirsiniz ayrıca beğenmezseniz birçok kişi yorumlara da programlar yazmış isterseniz onlara da bir göz atarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı