Valorant kısa aim nasıl geliştirilir?

furkan6128

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Gümüş 2'deyim ve her dereceliden önce her gün yarım saat Aim Lab, death maç ve derecesiz girerim.
İlk attığım dereceli normal geçiyor ama 3. maçı oynadığında sanki aimim kaybolmuş gibi maçlarım çok kötü geçiyor ve her seferinde kesinlikle kaybediyorum. Bu durumu nasıl halledebilirim?

Bu konuyu bir yerden hatırlıyorum.

Şu konuyu inceleyin. Attığım konunun sahibi de sizinle aynı durumu yaşıyordu. Ona verdiğim tavsiyeleri uygulayıp uygulamamak size kalmış.

Sanılanın aksine death match çok bir aim geliştirmez lakin oyun öncesi iyi bir ısınma metodu, aim çalışmak için önermem. Aim Lab ise Valorant oyun profilinde bile çok başarılı değil mekanikler tam ayarlanamamış. Derecesiz ile spike hücum aynı şeydir sadece zaman öldürürler. Eğer ki gerçek bir aim makinesi olmak istiyorsan gir poligona al Phantom'u bir de botları zora al, alıştırmaya tıkla double tap flick dene One tap dene. Kendini iyi hissetmeye başlayınca başla butonuna ateş et. 15 adet hedefe tutturmayı başarıncaya kadar böyle devam et sonrasında 50'li seriye al başla butonuna ateş et ve a tuşuna 2 saniye basıp aim kafada gezerek D tuşunda 3 saniye deneyin daha sonrasında a D yaparak zor modda 15 vurmayı deneyin. Nihayetinde bir aim makinesi oldunuz her gün kararlı bir şekilde çalışırsan 3 haftada immortal bile olabilirsin.

Aim Lab önermiyorum KovaaK daha iyi eğe imkanın varsa 3.maçın kötü geçiyorsa 1-2 hafta günde 2 maç at 3.maç yerine derecesiz at deathmatch CS de çok iyi fakat Valorant'ta değil bir kill sınırı koyuluyor ve adamlar onun için Odin alıyor arkalıyor hafif makinelilerle koşarak vuruyor. Poligondaki pakuru günde 1 defa bitir. Valorant CS değil spray atmak mantıksız onetap ağırlıklı çalış. İnternette onetap üzerine kurulu olan yayıncı oyuncuları izle hellian sana çok iyi gelir berkin yayınları özellikle çok şey katar sana. DM yerine spike girmen daha iyi olur oyundaki DM sistemi iğrenç. Bu kadar ytdeki gibi şunu yap bunu yap diye bir şey yok. Haritalardaki aim noktaları bunları bilsen eğer yayın veya turnuva izliyorsan çok basit gelir sana.Tr de oynuyorsan imkan varsa varşova Paris girmen sadece bu bile seni altına çıkarır. Bu kadar.

Belki iki oyunu karşılaştırmak yanlış olur ama okuyup okumamak size kalır. Valorant'ı neredeyse ilk çıktığından beri oynuyorum. Oyunu hiç bırakamadım ve çok sevdim. Ancak son aylarda bir türlü attığım spreyler One taplar gitmemeye başladı. Aim Lab vs. düzenli çalıştığım halde. Her oyuna smurf, koşarak vuranlar, saçma sapan hard vuruşlar, hayatının oyununu oynayan insanlar gelmeye başladı ve canıma tek etti. En sonunda CS:GO'e ge döndüm. Hem oyunda Valorant'a kıyasla koşarak vurma, extrem vuruşlar yok hem de skill olmadığı için adamla sırf aim fight atıyorsunuz.(burası öz eleştiriye girebilir.) Durum böyle ve oyuna geçtiğimden beri spreylerim, One taplarim Valorant'a göre daha yerinde gidiyor. Aimle alakalı olmayabilir bence. Oyunda karşınıza gelen çok smurf var ve çok can sıkıcı.

Gümüş 2'deyim ve her dereceliden önce her gün yarım saat Aim Lab, death maç ve derecesiz girerim.
İlk attığım dereceli normal geçiyor ama 3. maçı oynadığında sanki aimim kaybolmuş gibi maçlarım çok kötü geçiyor ve her seferinde kesinlikle kaybediyorum. Bu durumu nasıl halledebilirim?

Hocam bence Aim Lab vs gereksiz güzel arkadaşlar bulun oynarken keyif alın kendi kendine iyi vurmaya başlıyorsun.

Geri
Yukarı