Valorant küfürden HWID ban yedim

Valla keşke bir sistem olsa da bir oyundan banlandığın zaman tüm multi-player oyunlarından banlanmış sayılsan. Ne küfür kalır ne kıyamet.

Umarım yediğin ban perma bandır.
Hesabı çalınıp çalan adam hile açtığı (hesabı sattı mı bilmiyorum, satmış olabilir fakat 1 ay sonra kurtarabildim.) için ban yiyenler ne olacak? Gidecek mi o kadar satın aldığı oyun?

Biz nereden bilelim, yazmıyor mu istemciye girerken? Riot'a Desteğe yazıp öğrenebilirsiniz.

Umarım perma yemişsinizdir, sizin gibi toxicler yüzünden oyun zevki falan kalmıyor.
Bu tür konularda hep karşımıza çıkan tip örneği. Oyunun sunucularında hatta oyunun kendisinde problem var, tamam yaptıği iyi bir şey demiyoruz ama perma yesin diye de yorum yapmıyoruz.

Arkadaşlar bunun sonuçta bir oyun olduğunu unutmayalım birbirimize bu şekilde itaflarda bulunmayalım tamam arkadaşında hatası var fakat sizinde bu şekilde yazarak bir farkınız kalmıyor.

Nasıl sövdüysen artık orasını bilemem :) ama yani sinirlemişsindir falan çıkarmışsındır küfürle Twitch'de ben ban yedim küfürden sınırsız yedim hatta seninkide sanırım sınırsızdır :(

Sizi lolde 3 maç tr serveri demir eloya davet ediyorum.
Ben elmas elo da iken bırakmıştım oyunu. Support thresh oynuyorum, dünya thresh sıralamasına girmiştim geçen sezonlarda adam master elo ben elmas 1'im 2 maç sonra ben de master'a çıkıcam adam smurf kastığı için "tr oyuncuları çok leşsiniz" deyip afk bırakmıştı. Bunu diyen şahıs da 1/6/0 oyunu götürüyordu. Fark yok. Türkler her oyun serverında aynı. Değişen bir şey olursa haber edin tekrar başlarım.

Büyük ihtimalle ban geçmişiniz kabarık ise HWID ban yemiş olabilirsiniz. Yoksa chat banı veya mute falan atması gerekiyor. Büyük ihtimalle ban geçmişiniz kabarık ve o yüzden HWID ban yemişsiniz. @honigstein ayrıca adamı linçlemen aşırı saçma herkes sinirlendiği zaman durduk durmadık yere küfür edebiliyor. Büyük ihtimalle sende ediyorsundur oyunda sinirlendiğin zaman. Bence linçlemen mantıksız olmuş.

Büyük ihtimalle ban geçmişiniz kabarık ise HWID ban yemiş olabilirsiniz. Yoksa chat banı veya mute falan atması gerekiyor. Büyük ihtimalle ban geçmişiniz kabarık ve o yüzden HWID ban yemişsiniz. @honigstein ayrıca adamı linçlemen aşırı saçma herkes sinirlendiği zaman durduk durmadık yere küfür edebiliyor. Büyük ihtimalle sen de ediyorsundur oyunda sinirlendiğin zaman. Bence linçlemen mantıksız olmuş.
Keşke ettiğim zaman benim de tüm hesaplarımı uçursalar.

Geri
Yukarı