Çözüldü Valorant Kullanılmış Skin İadesi Olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İnancays

Hectopat
Daha fazla  
Yitik bıçak almak istiyorum, yitik bıçağı alıp hiçbir radyanit geliştirmesi yapmasam fakat oyun içinde kullansam iade etmem mümkün olur mu? Sadece girip bir oyunda oyun içi görünüşüne bakmak istiyorum. Eğer beğenmezsem iade edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
7 gün içinde Radyanit kullanılmamış her silah kaplamasını iade edebilirsin. Oyunda kullanıp kullanmamış olman önemli değil. Kesin bilgi kardeşim. Sen arkadaşları dinleme.
Teşekkür ederim dostum. Aksi bir durumda buraya gelip konuyu güncellerim. Bıçağı aldım yarın iade edeceğim son durumu tekrar konuyu güncelleyerek bilgilendiririm.
Güncelleme olarak bu mesajı paylaşıyorum. Merak ettiğimden dolayı Yitik bıçağı satın aldım fakat üstünde herhangi bir şekilde radyant point kullanmadım. Altı adet dereceli maç oynadım yitik bıçak ile ve evet iadesini sağlayabildim. Marketten aldıktan sonra silah üstünde herhangi bir radyant point harcamazsanız oyun içinde kullansanız dahi iade sağlayabiliyorsunuz.
Yitik bıçak almak istiyorum, yitik bıçağı alıp hiçbir radyanit geliştirmesi yapmasam fakat oyun içinde kullansam iade etmem mümkün olur mu? Sadece girip bir oyunda oyun içi görünüşüne bakmak istiyorum. Eğer beğenmezsem iade edebilir miyim?
Hayır. Kullanılmış sayılıyor. Eğer oyun içi görüntüsünü merak ediyorsanız silahın yükseltmesinin üzerine farenizi getirdiğinizde gözüküyor zaten. Ayriyeten YouTube kanalları incelemelerini yaptı.

Tabii ki iade edebilirsin kargo mu bu kullanınca iadesi olmuyor iade sayfasından ticket atman yeterli çok yumuşaklar bu konuda.(eğer radyanit basmazsan)

Radyanit puanı harcamadıysan iade yapabiliyorsun.
Yanlış bilgi. Oyun içinde kullanıldığında iade edilemiyor.

Kaynak: https://support-valorant.riotgames.com/hc/tr/articles/360045129074-VALORANT-İade-Politikası

1620644598651.png

Radyanit kullanmadığın sürece 1 hafta içerisinde iade edebiliyordun galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı