Valorant laptopta nasıl 4:3 yapılır?

asfaloth5

Centipat
Daha fazla  
Valorant'ı dizüstü bilgisayarımda 4:3 yapmak istiyorum. YouTube'dan birkaç video izledim söylenilenleri yaptım ama yanlardaki siyah barları kaldıramadım. Bir videoda Intel Graphics commander beta indirmemi, oradan bazı ayarlar yapmamı söylüyordu. Ama uygulamada ekte verdiğim maintain aspect ratio ayarını değiştirmek istediğimde.
'Some features are not supported on non-Intel adapters' uyarısı alıyorum. Çözümü nedir?

Ekran Görüntüsü (28).png

Valorant'ı dizüstü bilgisayarımda 4:3 yapmak istiyorum. YouTube'dan birkaç video izledim söylenilenleri yaptım ama yanlardaki siyah barları kaldıramadım. Bir videoda Intel Graphics commander beta indirmemi, oradan bazı ayarlar yapmamı söylüyordu. Ama uygulamada ekte verdiğim maintain aspect ratio ayarını değiştirmek istediğimde.
'Some features are not supported on non-Intel adapters' uyarısı alıyorum. Çözümü nedir?

Eki Görüntüle 2147737

İşlemciniz AMD değil dimi?

Oyun içi ayarlardan çözünürlük olarak ayarla. Benim de laptopum var ve bende 4:3 de oynuyorum.
şimdi mesela oyun içinden yapmakla oyun dışından yapmak aynı şey mi?Şimdi oyun içinden yaptım çözünürlük baya düştü

Eki Görüntüle 2147749
Denetim masasında bu sekme gözüküyor mu ?
hayır.Hocam 4 e 3 olayını oyun içinden yapmakla oyun dışından yapmak aynı şey mi?Şimdi oyun içinden yaptım grafikler baya kötüleşti

İşlemciniz AMD değil dimi?
hayır nvidia

Yeni konular

Geri
Yukarı