Valorant lig yükselemiyorum

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar olayı özetleyeyim;
Ben Bronz 1 oyuncusuyum, kendimi geliştirmek adına bir tanıdığımdan Gold ligde hesap aldım ve Gold ligde 1 haftadır aim kasıyorum, dün 9 saat flick çalıştım ve şu an bronz ligde 40 ve üstü vurup kaybediyorum. Ne yapmalıyım? Ayrıca smurf olarak algılanıp ban yer miyim?
IMG-20211019-WA0003.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Asla öyle düşünmedim, Estağfurullah amacınızı anladım.
Riot games birazcık elini sıkı tutuyor bu konularda. Her ne kadar rapor sistemini düzeltmek yerine league of legends'da rakip ile konuşmayı kapatsa da. Ayrıca odaklanmanı arttırmak için bazı oyunlar oynayabilirsin. Aim geliştirmek için bir oyun vardı da hatırlamıyorum şu anda ismini. Osu falan oynayabilirsin. Kimileri osu'yu odak arttırıcı bir oyunmuş gibi görüyor. Sadece bir kez oynadım ve saçma hızlı geldi oyun bana. Aynı anda tuşlara basıcaksın onu yapıcaksın bunu yapıcaksın bırak abim ya. Ben 4 yıldır CS'de awp oynuyorum bir yerlere pusuyorum. Öyle hızlı şeylere benim gücüm yetmez.

Riot Games birazcık elini sıkı tutuyor bu konularda. Her ne kadar rapor sistemini düzeltmek yerine League of Legends'da rakip ile konuşmayı kapatsa da. Ayrıca odaklanmanı arttırmak için bazı oyunlar oynayabilirsin. Aim geliştirmek için bir oyun vardı da hatırlamıyorum şu anda ismini. Osu falan oynayabilirsin. Kimileri Osu'yu odak arttırıcı bir oyunmuş gibi görüyor. Sadece bir kez oynadım ve saçma hızlı geldi oyun bana. Aynı anda tuşlara basıcaksın onu yapacaksın bunu yapacaksın bırak abim ya. Ben 4 yıldır CS'de AWP oynuyorum bir yerlere pusuyorum. Öyle hızlı şeylere benim gücüm yetmez.

Ben de Osu'yu denemiştim bayağı saçma geldi. Ben 1.5 oynuyordum o yüzden ekranın altı ve üstü açık oynamaya alıştım SS'den belli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı